Excel Dosyasını içe aktarırken hata...

sindomeda

OpenCart-TR
Arkadaşlar 1.5.5.1 versiyon kullanmaktayım. 472 Kb. büyüklüğünde bir excel dosyasını içe aktarmaya çalışıyorum ancak sürekli "30 saniye Maksimum yürütme zamanı aşıldı" şeklinde hata alıyorum. Ve hata günlüğüne baktığımda da "public_html/system/PHPExcel/Classes/PHPExcel/Shared/String.php on line 576" satırını işaret ediyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler...

Arkadaşlar sorun sunucudan kaynaklanıyormuş. Hosting firması güvenlik sebebiyle "Time Execution" zamanını 30 sn olarak ayarlamış. Kendileriyle görüştüm ve işlemi yapana kadar süreyi uzattılar ve dosyamı sorunsuz yükledim. Bu tip bir sorunla karşılaşırsanız bilginiz olsun. Hoşçakalın...

cergun

OpenCart-TR
merhaba
1.5.6.1 versiyonda içeri ürünleri atabildim fakat ürünler sayfasında tek tek listeyi kontrol ederken su hatayı vermeye başladı.

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 20736 bytes) in /home/pastuna/public_html/system/library/image.php on line 34

daha sonra ürünleri tekrar silip yüklerim düşüncesi ile silmeye başlayınca artık admin panelde ürünler kısmına giremez oldum aynı hatayı yazıyor bu konuda yardımcı olacak arkadşlardan destek rica ediyorum