Ç (alıntı)

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
Merhaba arkadaşlar;

sitede üye olan lidanya arkadaşımız gösterdi siteyi ve çok şaşırdım. Adamlar opencart sistemi kurmuşlar ve en altına yazdıkları yazıya bakarmısınız

demo1.tk

Bu site Daynex E-Ticaret sistemini kullanmaktadır.

Pardon ama YUH yani diyorum başka da bişey demiyorum.

tolga35

OpenCart-TR
Terbiyesizlikten başka birşey değil.
Birde bu kişiler ticaret yapıyorlar, bu firmalarla yapılan ticareti düşünemiyorum.

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
Ben de buna birkaç defa denk geldim ve bu firmaların referanslarına bakıyorum baya da para kaldırmışlar bu sayede

koboy

OpenCart-TR
Adamlar baya değişiklik yapmış ama opencart adını bulundurmaları şart ayıp etmişler

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
merhaba mehmet bey
söylediklerinize katılmıyorum çünkü opencartın üzerinde yapılan bir kaç değişiklikle tema modül eklenti opencart sistemini değiştirmiş olmuyor...

İlk olarak komple controller dizinini değiştirmeleri gerikiyor ki o zaman opencartın sistemini değiştirmiş diyebileyim...

niTRos001

OpenCart-TR
Web sitesi
www.baylas.com
BLaDe haklı :)
Madem 7-8 yazılımcı birlikte uğraşıyorlar o zaman niye opencartı düzenliyorlar yazsınlar adam akıllı bir sistem hiç yoktan helal para kazanmış olurlar ;)

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Türkiye'de Bazı İşlemler Yanlış Yürütülüyor ...

Patent Almak Derseniz Nekadar Süreçte Legal Olduğu Düşündürücü ...
Yurt Dışında Açık Kaynak Olarak Dağıtılan Sistemlerin Hepsi Türkiyede Bir Firma Tarafından Patentlenmiş

Değişiklik Yapılsın Yada Yapılmasın Herkez Birşekilde Patentliyebiliyorsa ; ki bunları
http://www.turkpatent.gov.tr/portal/default.jsp
Araştırabilirsiniz.

Bunlar Komik Tartışmalar Kim Ne Derse Desin Türkiye'de işler Farklı Yürütülüyor. Emekten Öte Bir Anlayış var , Yapılan Yorumlar Çenenizi Yormaktan Öteye Geçmez.
Yazılımcı anlayışıyla yapılmıyor çalışmalar. Firma Statüsü Anlamında Yapılıyor.

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba.. evet Göklhan Bey'e bende katılıyorum neden buna bu kadar takıyorsnuz anlamış degilim yok bu firma almış degiştirmiş kullanıyor falan bunlar kime ne fayda getirir.. yazılım açık kanak kodlu free dağıtılan bir yazılım kimisi öyle kullanıyor.. çok merak ediyorum bunu alıp düzenleyip degiştirip satan firmalar kazanıyorda burada bizler armutmu topluyoruz bir şekilde herkez bundan bir çıkar elde ediyor kimisi mağaza açıp ürün satıp kazanıyor kimimiz başkasına ücreti ile mağaza kurup para kazanıyoruz.. kimiside olaya kurumsal bazda bakıyor.. burada yapılan eklenti modül vs alıpta ben yaptım diyerek satanlar alışveriş sitesi yapıp para kazananlar üstelikte bunun bir free yazılım oldugunu gizleyerek bu dahamı dürüst bir davranış sizce kişi bazında olunca sorun yok Firma olunca mı yanlış oluyor en azından değiştirmek için firmalar bir düzenleme yapıp emek veriyorlar peki burada bu şekilde site kurup para kazanan yada kazanmaya çalışan bir çok kişi var hatta buradakilerin %80 öyle bu arkadaşlardan kaç kişi acaba müşterilerine bunun free bir yazılım oldugunu söylüyor.. bana site yaptıran bir çok kişi benden opencart yazısını kaldırmamı istiyorlar sebebide müşterisi görmesin miş..demekki ben birisine yapıyorum oda baskasına satıyor.. yani aracılık yapan bile var.. eğer opencartı cok düşünüyorsanız sorarım size opencart la site kuran kaç kişi kalkıpta bağışta bulundu acaba bir elin beş parmağını geçmez...Bunları yaparken yapın silin edin doğru yoldasınız yada alıp düzenleyip satan firmalar dogru yolda yada haklılar demiyorum ama bu tip eleştirileri yaparken önce kendimize de bakmamız lazım diyorum.. kısacası TENCERE DİBİN KARA SENİNKİ BENDEN KARA....

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
osman abi sorun bunlar değil, benim magazam var site actım ürün satışı yapıyorum. senin siten var sen siteyi kurup, para kazanıyorsun bunlar çok farklı olaylar... benim dikkatimi çeken en altta sanki yazılımı kendileri gibi yaptıklarını belirtmişler benim takıldığım nokta bu diğer türlü sorun..en basiti benim yazdığım beni ara modülünü adamlar göz göre göre kendileri yapmış gibi yapıp satıyorlar :D

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhba inceledim o vedigin linki opencart olabilir evet ama ben bile buna opencart olabilir diyorsam adamlar güzel degiştirmişler ideasoft tan da güzel olmuşş yiğidi öldür hakkını yeme...:):):

koboy

OpenCart-TR
osdem66 hocamın dedigi gibi baya değişiklik yapmışlar.Üstelik fiyatlarıda çok pahalı