acil yardım lütfen

azizson

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar.

Azerbaycanda yeni kurduğumuz e ticaret sitesi için hosting arayışını sonunda bitirdim. Turhosta karar verdim. sitede 7-10 bin arası ürün olacak. bu detayları da dikkate alarak bana yardım edebilirmisiniz?

-Azerbaycandan girince sitenin hızında sorun olur mu? hızlı açılır mı?
-turhostun web hosting paketlerinden mi yoksa server paketlerinden mi secmeliyim?tabi bunların da alt kategorileri var.

tecrübeli arkadaşlardan acil yardım bekliyorum. teşekkürler

kelebekweb

OpenCart-TR
bence 1.sorunuzu oncelikle host sirketinizden sorun.iyi calısmalar

azizson

OpenCart-TR
teşekkürler kelebekweb. soruyu turhosta sordum. sitenizin kodlarında sorun yoksa gayet iyi çalışır dediler. isterseniz portal paketlerinden de alabilirsiniz dediler.

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
Sakın yanlış anlaşılmasın bu sadece zamanında oc sistemi için turhost'u seçerek yaşadığım deneyimlerden çıkardığım bir yorumdur. ben kesinlikle opencart için turhost sunucularını tavsiye etmiyorum. Siteniz sık sık beyaz sayfa sorunuyla karşılaşabilir, ayrıca hala cpanele geçmedilerse zaten diyecek bir şey kalmıyor...

yusufozcelik

OpenCart-TR
Türkiye'deki hosting firmaları kaynak kullanımını %25 olarak kullandırır. 10,000 adet ürün mysql kullanımını oldukça etkiler. Sorun yaşamanız yüksektir. Hosting problemleriyle ilgili 300 den fazla mail aldım. Burada şu hosting iyidir veya kötüdür diyemem genel anlamda TR deki sunucularda 1000 lerce site olduğundan sitenizde çoğu zaman kopma ve mysql hatası yaşanacaktır.

azizson

OpenCart-TR
evet tüm linux hosting paketlerinde cpanel mevcutmuş. ayrıca kendileri de opencart siteleri için portal web hosting paketlerini önerdiklerini sölediler. acaba portal paketlerden birini mi alsam. sorun onlar da hepsinde sadece 1 domain kullandırıyorlar.

http://www.turhost.com/portal-web-hosting.htm

öle kala kaldım. bi türlü karar veremedim.