ACIL YARDIM!! Hemen Al Butonu

z3ys3ha

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaslar,

1.5.1.3 versiyonu icin ürün sayfasina , sepete ekle butonunun yanina hemen al butonu eklemek istiyorum. Hemen al butonu tikladiginda ürünün sepete eklenerek direk alisveris sepetinin acilmasini istiyorum.. Bana Lütfen yardim edin ! :)

z3ys3ha

OpenCart-TR
arkadaslar yaaa yardim edin aranizda bunu yapa bilecek kimse yokmuuuuuuuuuu :(

burhan1985

OpenCart-TR
bununla ilgili o kadar çok konu açılmış ki hepsi de birbirinden gereksiz. ne yabancı forumlarda bununla ilgili yeterli paylaşım var, ne de opencart türkiye sitesinde. Bununla ilgili açılmış başka bir konuda hemen al butonu ürün sayfası içine koyulacağı yerde, listelenen ürünlerlerin altına yerleştirmiş. adam ürün sayfasına girmeden sanki hemen al yapacak. herneyse adam gene yapmış ben de product.tpl için uyarlıyım dedim heryerden değişken hataları vermeye başladı. düzeltemeyince bende sildim. Allah aşkına hiçbir allahın kulu bu modifikasyona ihtiyaç duymuyor mu ürün sayfası içinde? sepete at ne demek yaw? internette o kadar çok bilmeyen insan var ki adam sepete ürünü atıyor ne bi sayfaya yönlendiriliyor ne ödeme sayfasına gidiyor ne de adam akıllı bilgi mesajı geliyor. adam da bişey olmadı sanıp almaktan vazgeçip çıkıyor siteden. reklam verdiyseniz paranız da boşa gitmiş oluyor... bu vesileyle php yi kendim öğrenecem sanırım

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
bir modul aldım 1.5.x vesionlarda sipariş formunu tek sayfa haline getiriyormus sözde, ve kurulumu cok cok basit diyede belirtmiş yayımlayan kişi, fakat naptıysam olmadı ya beni kafalıyor yada ben kuramıyorum. modulun detay ve kurulum linki https://www.opencart.com/index.php?route=account/download/info&order_id=187092 yardım edermisiniz :)