1.5x Lite Colors Themes

By_Surmeneli

OpenCart-TR
Web sitesi
www.kodcenneti.com
Arkadaşlar opencartın kendi sitesinden baktım çok hoş bir kaç tema birden tema seeçici ile birlikte sunuluyor dil ingilizce sanırım buyrun

Moderatör Notu:(osdem66)
Temalar eklenti olarak eklenmiştir aşağıdan indirebilirsiniz..

1314991309.lite-700x700.jpg

utkuwep

OpenCart-TR
sanırım ılk tesekkuru hemn ben edıcem hemde ılk sorunu ben dıcem sanırım pembe ve yesıl ve grı olan temada sorun var ust tarafda csslerde bozukluk var ama genede eme salık

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
temalar 1.5.1.3 için ise lütfen başlık kısmından düzeltme yapabilirmisiniz? indiren arkadaşlar acısından sorun olmasın...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
BLaDe' Alıntı:
temalar 1.5.1.3 için ise lütfen başlık kısmından düzeltme yapabilirmisiniz? indiren arkadaşlar acısından sorun olmasın...
Merhaba.. neden ki zaten temanın adında 1.5.x yazıyor yani 1.5.x versiyonların hepsi ile uyumlu ufak tefek farklıklar olabilir o da düzlletilir... ama temalar 1.5.x bütün versiyonlarda çalışır...(1.5.x = 1.5. ile başlayan bütün versiyonlar)

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
osdem66' Alıntı:
BLaDe' Alıntı:
Merhaba.. neden ki zaten temanın adında 1.5.x yazıyor yani 1.5.x versiyonların hepsi ile uyumlu ufak tefek farklıklar olabilir o da düzlletilir... ama temalar 1.5.x bütün versiyonlarda çalışır...(1.5.x = 1.5. ile başlayan bütün versiyonlar)

kullandığın sürüm hangisi bunlar 1.5.1.3 için

bu yazı üzerine o yazıyı yazmıştım.. 1.5.1 ile 1.5.1.3 de farklılık gösterebiliyor...

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
BLaDe' Alıntı:
osdem66' Alıntı:

kullandığın sürüm hangisi bunlar 1.5.1.3 için

bu yazı üzerine o yazıyı yazmıştım.. 1.5.1 ile 1.5.1.3 de farklılık gösterebiliyor...
Merhaba.. o arkadaşın bilgi eksikliğinden ve iyi niyetinden dolayı o cevabı vermiş.. arkadaş ilk paylaşımda da zaten temanın opencarttaki paylaşım linkni vermiş oraya üye oluyorusnuz sonra temayı indirdiginizi düşünüyorsunuz ama halbuki indirdiginiz rar lı bir txt dosyası sonra içinden bir link çıkıyor sonra o linki gidiyorsunuz sonra siteye üye oluyorusnuz ve temaları indiriyordunuz.. nasıl free ise ücretli olsa bu kadar zor olmazdı indirmek:)) o yüzden kimse uğraşmasın diye temaları o siteden indirip eklenti olarak ta ben yükledim arkadaşın mesajının altına.. arkadaşın o mesajı yanıltmasın kimseyi...1.5.x temalar bütün 1.5.0 ve üstü versiyonlarda çalışır ufak tefek farklıklar olabilir zaten yukarda onuda demişim...selametle..

excray

OpenCart-TR
kırmızı tema sorunsuz çalışıyor teşekkürler

Metehan

OpenCart-TR
Merhaba kırmızı temayı kullanmak istiyorum.

/catalog/view/theme/Lite Red 1.5 yolu olacak şekilde dosyayı ftpye attım genel ayarlar/mağaza/şablon seçimi yaparak lite redi seçtim kaydettim fakat default tema değişmedi. Ayrıca anasayfadaki slayt modülü saçmalıyor böyle yapınca. Başka temalarda denedim yine aynı sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız memnun olurum.

mehmet83

OpenCart-TR
dosyanın içinden çıkan catalog ve image klasörlerini sitenin root dizinine atacaksın dosyaları değiştir diye soracak ondan sonra admin panelinden temayı değiştireceksin orada ingilizce açıklamasında öyle yazıyor ve oluyorda ve benim istediğim temayı buldum ben opencart güzel bir sistemmiş daha ilk defa kullanıyorum

tufancap

OpenCart-TR
Üreticinin sistesinde bayadır yok yakında yazıyo orayı takip ediyodum 3 aydır ama bir türlü geri gelmedi, çok teşekkür ederim konu için..