1.5.2.1 versyonda bir kaç soru

serkan1415

OpenCart-TR
Öncelikle Merhabalar sistemi kurdum bir kaç ürün ekledim fakat ürünün altındaki 4-5 resim 2 şerli sıra halinde aşağı doğru gidiyor resimde görüldüğü gibi bu resimlerin sağa doğru yada 3 erli olmasını istiyorum nasıl yapabilirim

Uploaded with ImageShack.us

Birde 1.5.2.1 versyona xml olarak ürün eklemek istiyorum bunun bir yolu varmıdır yardımcı olabilirseniz memnun olurum saygılarımla

csa_94

OpenCart-TR
css dosyalarından genişlik ayarlarını değiştirmen lazım :) mozilla firefox a firebug eklentisini kur kurduktan sonra siteye gir F12 tusuna bas altta kodlama yani css kodlamalarını göreceksin sitenin bu stylesheet dosyası olur arac cubugundan kare işinde mavi ok var ona tıkla ve düzenlemek istediğin alana gir ve burdan canlı canlı kodla sonra stylesheet.css dosyasından değiştirdigin bölümü bul değiştir tamamdır :D

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba temamızın stylesheet.css ac product-info diye arattir bulduğun bölümde additionel image classic var orada ki width degerini 3lu olacak sekilde büyür. Normalde 260px falan olmalı 290 yaparırsan olur bunu yapamazsaz yada sistem genel ayarlar resim sekmesinden ilave resim boyutunu kucultebilirrisin

serkan1415

OpenCart-TR
Merhabalar Ben bunu çözemedim dostlar stysheet.css dosyasını buldum ama yapamadım :(

Yardımcı olabilecek bir dostumuz pm atarsa süper olur

Saygılarımla