Yeniden Kurulum

bireyci

OpenCart-TR
Merhaba sayın arkadaşlar.Opencart kurulu bir sitem var fakat çok problem aldığımdan dolayı dosyalarımı silip yeniden kurulum yapmak istiyorum.Şimdi sormak istediğim şu.Dosyaları silmeden önce backup alsam sonra tekrar opencart ı kursam bendeki backup dosyasını import etsem seo yu etkilermi ? seo için bir çok denemelerim var çünkü en korktuğum olay o bunun için acilen bir cevap yazan arkadaşım olursa minnettar kalırım.Teşekkürler..

expero

OpenCart-TR
seo için uğraşma. beop_seo.url vqmod modülünü kullan. daha faydalı olacağını düşünüyorum.

Ekli dosyalar

• beop_url.rar
    927 bayt · Görüntüleme: 7

bireyci

OpenCart-TR
ama benim sürüm 1.4 X bu verdiğiniz dosya için teşekkür ederim ama kurulum olmuyor malesef.sorumun cevabını bekliyorum özellikle :(

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba; aynı versiyonda kurulumunuzu yapıp kurulumdan sonra veritabanını aldıgınız yedek veri tabanı ile degiştirebilirsiniz çalışaçaktır, ancak burada dikkat etmeniz gereken yedeginizi aldıgınız kurulumda standar modüllerin dışında modül kurduysanız onlarında ftp dosyalarını yeni kurulumunuza yüklemeniz gerekir yoksa veritabanında kurulu modüllerin dosyalarını bulamadığı için hata verecektir could not load module seklinde baslayan hatalar alabilirsiniz o yüzden bu duruma dikkate alıp bulamdığı moülün dosyalarını yükelrseniz yedegini aldıgınız veritabanında bir hata yoksa sorunsuz çalışacaktır.. selametle..