Yabancı Tema Türkçe Kelime Sorunu

egokcek

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar,

yabancı bir tema satın aldım.
her türlü sorunu düzelttim herşeyi yaptım fakat sadece 1 noktayı yapamıyorum.

standart opencart anasayfasında en altta bulunan İŞ ORTAKLARI kısmı temada OUR BRANDS olarak geçiyor. bunun kaynağını bulup düzeltemedim yardımcı olabilir misiniz ?

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
our brands markalarimz demek affiliate is ortaklari demektir. bi kontrol edin tekrardan genellikle language icerisinde footer.php de olur bu

egokcek

OpenCart-TR
tasarimcenter' Alıntı:
our brands markalarimz demek affiliate is ortaklari demektir. bi kontrol edin tekrardan genellikle language icerisinde footer.php de olur bu

evet yanlışlıkla iş ortakları yazmışım kusura bakmayın hocam.. dediğiniz tüm aşamaları yaptım, temada bulunan her dosyayı açıp brands ı aradım. sadece dil dosyalarında buldum orda "our brands" değil sadece "brands" yazıyordu. düzenledim fakat yine değişen birşey olmadı. onlardan önce onu etkileyen bir nokta var sanırım.

son olarak yabancı forumlarda baktığımda our brands değil sadece brands olarak geçiyor. yani tema dosyaları içinden düzenlemek gerekiyor ancak tüm dosyaları bir bir açtım temada böyle bir kelimeyi bulamadım.

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
hocam catalog/view/theme/temaniz/common.footer.tpl yi aciniz. orda our brands yazmiyorsa bile bulundugu kismi turkce yazin degistirin. sorununuz cozulecektir

egokcek

OpenCart-TR
firmayla iletişime geçtim yarım ingilizce ile :) carousel.tpl yi dediler ve oldu. İlginiz için çok teşekkür ederim.