Webpos Pro2 Ziraat Bankası Sorunu

Tugce34

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba .
Bugün ziraat bankası pos bilgilerimi gönderdiler gerçek değilde test bilgileri. Webpos pro2'de maalesef gönderdiği bilgiler ile uyuşmuyor. Mesela banka tarafından gönderilen bilgiler için de

'AmountCode' => 949,
'MerchantID' => '',
'UserName' => '',
'Password' => '',
'MerchantGUID' => '',
'InstalmentCount' => 1,
'AmountBank' => 1,

Bu tarz bilgiler yer alıyor ancak webpos pro da zraat.oos'sa ise apiname gibi bilgiler var. Bankanın gönderdiği bilgileri nereye gireceğim lütfen yardım edin altını üstüne getirdim forumun yine bulamadım.

Arkadaşlar sanırım sistem değişmiş. Bankanın bana gönderdiği dosyaları göndersem webpos pro 2 ye bunu uyarlaya bilirmisiniz ? Ücretli de olur lütfen yardım edin ...

Konuyu yanlış yere açmışım çok özür dilerim. Sürüm 1.5.5.1 adminler tarafından buraya taşınırsa memnun olurum...

umitcivi

OpenCart-TR
Merhaba,

Opencart sisteminde sanal pos desteği vermekteyiz. Tüm banka ve modellerde kurulum gerçekleştiriyoruz. İmzamızdaki iletişim bilgilerimizden iletişime geçerseniz. Size yardımcı olabiliriz.

Tugce34

OpenCart-TR
Arkadaşlar dediğim şekilde uyarlama yapabilecek olan yok mu ? Ücretli.

yusufozcelik

OpenCart-TR
iletişime geçin ziraat bankası kurulumunu yapabiliriz. Sürekli kurduğum bankadır.

Tugce34

OpenCart-TR
Mail gönderdim. Ancak dediğim gibi webpos pro 2 nin ziraat entegresi yapılacak yani uyarlama...