Version 1.5.1.3.1 için yeni modül istekleri

kadir34

OpenCart-TR
Arkadaşlar Version 1.5.1.3.1 yeni modül istekleri bu konu altında paylaşılsın
ilk istek benden olsun
pdf doc xml zip rar gibi dosyaları sitede bir bölümde yayınlayabileceğim karşı tarfın bu uzantılardaki dosyaları indirebileceği bir modül varmı ??? birde sipariş verildiğinde vaya yeni üye olunduğunda vs.gibi şeyler için sms ile bilgiveren bir modül birde anket modülü ama şu an sitede paylaşılan tarz bir anket modülü değil bir ara 1.4.9x versiyonları için anket modülü vardı o modülü bu versiyana nasıl uygun hale getirebiliriz veya Version 1.5.1.3.1 uygun hale getirebilecek arkadaşlar varmı ?????

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
pdf doc xml zip rar gibi dosyaları sitede bir bölümde yayınlayabileceğim karşı tarfın bu uzantılardaki dosyaları indirebileceği bir modül varmı ???

bunun için yönetim panelinden katalog>indirilebilir ürünlerden belirttiğiniz uzantıdaki dosyaları yükleyip, daha sonra normal ürün eklermiş gibi yeni ürün ekleyin. yeni ürün eklerken bağlantılar kısmında indirilebilir ürün olarak yüklediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

ziyaretçi bu dosyayı indirebilmesi için üye olup sipariş vermesi gerekir. sipariş onaylandığında ziyaretçi dosyanızı indirebilir.

kadir34

OpenCart-TR
bütün üye olanlar için sipariş versede vermesede eklediğim dosyaları bir bölüm olsun üyere özel üye giriş yaptı diyelim ben üyelerimden birine pdf doc veya zip ve rar dosysaıs adminden o üyeyi bulup onun paneline ekledim ve sadece o üye indire bilecek başka bir üye o dosyayı göremeyecek bu sadece o üyeye ayit olacak ?????

erkryan

OpenCart-TR
e zaten ürün eklerken editörden bu istediğiniz dosyaları indirtebiliyorsunuz şu anda benmi yanlış anladım yoksa isteğinizi