Toplu ürün ekleme sorununa çözüm

filcik

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar exceldeki karışık yaklaşık 26 000 tane ürünü oto fil deki adresime kategorili olarak girmem gerekiyordu.Forumdaki tüm konuları inceledim ancak bir sonuç alamadım.Oturup baştan sadece bu iş için bir ürün ekleme motoru yazdım bu sayede 4 aylık işi iki gün gibi kısa sürede hallettim.İsteyen arkadaşlar olursa 100 tane ürünü ücretsiz olarak ekleyebilirim.Programın kendisini isteyen arkadaşlar aşağıdaki mail adresinden iletişime geçebilirler.

iletişim :

burak@otofil.com.tr
0531 383 97 00
oto fil

nevzataksoy

OpenCart-TR
Böyle Bir Uygulama Yaptığınıza Çok Sevindim.
Sizinle İletişime Geçeceğim İnşallah Yararlı Olur.
Beni Büyük Bir Dertten Kurtarırsınız..

irembagi

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bakkoop.com
sitenin üstündeki 3 adımda parça bulu nasıl yaptınız bunu katagori alt katagori ve marka olarak yapmak mümkün mü?
bunu paylaşabilirmisiniz?

filcik

OpenCart-TR
irembagi opencartta sanırsam böle bir eklenti yok araştırmalarıma ragmen bulamadım.Yeni eklentiler çıkıyo geliştirliyodur yenisi çıkar çıkmaz.Ben kendi sorunuma göre kendi bulunduğum konuma göre bu scripti uyarladım ve geliştirmeye devam ediyorum.İletişim bilgilerimden bana ulaşırsanız bunu size görede uyarlayabiliriz.

osmansan

OpenCart-TR
Merhaba,
Sitenizdeki "3 adımda bulun" bölümünü nasıl yaptınız paylaşalabilir misiniz?

zapatya

OpenCart-TR
ekleme motorunu paylaşırsan sevinirim forumda herkes faydalanmış olur

ferree

OpenCart-TR
Gayet güzel olmuş , paylaşım yapılırsa iyi olur.

EnverYigit

OpenCart-TR
Otomatik kategorilerden çekiyorsa iyi üst kısım. Manuel elle girildiyse kolay o menü..

filcik

OpenCart-TR
Arkadaşlar programın 0.1 sürümünü otofil için tamamen kendi ihtiyaçlarımıza göre geliştirip şekillendirdik. Daha ileriki sürümlerinde bunu genel bir şablon olarak geliştirip size sunabilirim. Şu an için gerçekten acil ürün girmesi gereken arkadaşlarımız varsa benle iletişime geçsinler programı onlara göre uydurup ihtiyacını görür hale getirebilirim.

iletişim :

tel :0531 383 97 00
e-mail:burak@otofil.com.tr
oto fil

By DRaGoN

OpenCart-TR
zapatya' Alıntı:
ekleme motorunu paylaşırsan sevinirim forumda herkes faydalanmış olur

zapatya sizin bu http://www.kirtasiyetoptancisi.com
sitenizin görünümünü nasıl bende ayarlayabilirim yeni urunler 2 şerli çıkıyor bende www.sakamerkezi.com sitemin sizinki gibi görunmesi için ne yapmam gerekli yardımlarınız için şimdiden tşk ederim

acemi olduğum için nerden yazacağimi bilemedim özel mesajda atamadım kusura bakmayın

osmansan

OpenCart-TR
3 adımda parça bulun bölümü hakkına cevap alamadım, bu şekilde menüler interten sitelerinde var. Bu menünün adı nedir bilen var mı?
örnek bu sitede: http://www.otofil.com.tr/