Smtp Mail Ayarları Sorunu

OneWay

OpenCart-TR
Opencart Sürüm 2.2.0.0 kullanıyorum. Herşeyi yaptım yani bütün sorunları aşabildim ama Smtp mail sorununu aşamıyorum. Şunu anlatmalıyım ki bu forumda r10 da veya başka yabancı forumlarda ki her şeyi denedim host sağlayıcım bana yardımcı olmak için çinli yazılımcı arkadaşlarından bile yardım aldı yaklaşık 1.5 hafta oldu ve çözüme kavuşamıyorum. Hata mesajı;
Kod:
Notice: Undefined property: Mail::$username in /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/library/mail.php on line 304Notice: Undefined property: Mail::$crlf in /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/library/mail.php on line 304
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Error: MAIL FROM not accepted from server!' in /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/library/mail.php:318 Stack trace: #0 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/catalog/model/account/customer.php(55): Mail->send() #1 [internal function]: ModelAccountCustomer->addCustomer(Array) #2 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/storage/modification/system/engine/loader.php(150): call_user_func_array(Array, Array) #3 [internal function]: Loader->{closure}(Array) #4 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/engine/proxy.php(13): call_user_func(Object(Closure), Array) #5 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/catalog/controller/account/register.php(21): Proxy->__call('addCustomer', Array) #6 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/catalog/controller/account/register.php(21): Proxy->addCustomer(Array) #7 [internal function]: ControllerAccountRegister->index() #8 /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.c in /home/gazisoft/public_html/cansunarbisiklet.com/system/library/mail.php on line 318

Burada bu sorunu çözmek gerçekten benim halimde olan bir çok insanıı huzura kavuşturacaktır. Bu arada bütün maillerde denendi gmail yandex en sonunda sadece kendi hostumda denemeye devam etmek istedim.