sitemin son hali

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
arkadaşlar merhaba sitemin son halini sizlerle paylaşmak istedim. Daha eksikleri var ama zamanla onlarıda halledeceğim.Değerli yorumlarınızı bekliyorum. opencart tr ailesine tşk ediyorum sayenizde çok şey öğrendim emeği geçen herkese tşk ediyorum. Yeni başlayan arkadaşlarıma bildiğim kadarıyla destek olmaya hazırım.

www.evtekstilciniz.com

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Merhaba Renk uyumun güzel ürün gösterimi güzel, Temada ufak tefek hatalar var mesela arama cok sırıtmış ayrıca o menunun altındaki default temanın breadcrumd gri bg hoş durmamış, ve en önemlisi logo:D yüksek çözünürüklü monitörlerde görünür ancak düşük çözünürlüklü monitörlerde logonuz ve sagdaki destek tel no görünmez yada tam görünmez bilginize.. emeginize saglık...iyi satışlar

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
Sayın Osdem66 değerli yorumlarınız ve verdiğiniz destekler için tşk ederim site tam anlamıyla bitmedi. logo çalışmam devam ediyor breadcrumd kısmına birşeyler düşünüyorum ama henüz karar veremedim arama kısmı biraz ön plana çıkmış ona birşeyler düşüneceğim diğer arkadaşlarında yorumları benim için önemli ortak yorumlara göre değişik birşeyler yapmak istiyorum. saygılar

biocyn

OpenCart-TR
Sistem tarayıcılarda sorunsuz çalışıyor. Tema harika diyebilirim. Sade olmuş ve e ticarette olması şart unsurlandandır. Bilgiler modülünde Havale bildirimi formu yazısı düzeltilmeli ve En popüler modülünün dil dosyaları bomsuz olarak yeniden kaydedilmeli. Emeğine sağlık...

adobe

OpenCart-TR
firefox ile açtım baktım baya dağılmış ex i hiç denemedim biraz daha düzenleme şart diye düşünüyporum

capuela

OpenCart-TR
google cromede ürün sayfan aşahıda kalıyor

slckflz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.evtekstilciniz.com
arkadaşlar değerli yorumlarınız için tşk ederim Sayın Adobe, firefoxta site tamamen dağılmış demişsiniz. firefoxta sorun göremedim sizin gördüğünüz sıkıntıyı söylerseniz sevinirim

biocyn

OpenCart-TR
Ben de firefoxta ya da chrome da sorun göremedim. Hatta yorumlara şaşırdım. Acaba ben aynı isim altında farklı tarayıcılar mı kullanıyorum diye...

cihan01

OpenCart-TR
göze güzel görünüyor.teknik konuları pek bilmiyorum şimdi ama giriş mesajında ''alışveriş sistemimiz yayına sokulacaktır.'' sokulacaktır yerine girecektir yazarsan daha güzel bir cümle olur sanırsam

biocyn

OpenCart-TR
cihan01' Alıntı:
göze güzel görünüyor.teknik konuları pek bilmiyorum şimdi ama giriş mesajında ''alışveriş sistemimiz yayına sokulacaktır.'' sokulacaktır yerine girecektir yazarsan daha güzel bir cümle olur sanırsam

Evet arkadaşım haklısın. Alışveriş sitelerinde bunlar çok önemli. Nazik olmak lazım.. :p

muzorotti

OpenCart-TR
arkadaşlar saat10.09 itibari ile site çalışmıyor
site tanıtımlarında verilen siteleri kontrol ediyorum gün içinde işyerimdeki bilgisayarda anormal görünürken orta blok kaymış falan gibi evdeki bilgisayarımda (dizüstü) normal görünebiliyor kişilerin aynı tarayıcılarda bazılarının problem yaşayıp bazılarının problem yaşamaması bunun gibi birşey olabilir kendi sitemide gördüğüm her bilgisayarda kurduğum her bilgisayarda kontrol ediyorum bunun kullanılan ekran çözünürlüğü ile alakası olabileceğini düşünüyorum osdem arkadaşımızın sitesi işyerimdeki bilgisayarda çok dağınık bir şekilde görünüyordu akşam evdeki bilgisayarımda kontrol ettiğimde hiç problem olmadığını gördüm ekran çözünürlüğü ile alakalı olabilir.

kenan_uo

OpenCart-TR
çok güzel görünüyor başarılarınızın devamı dilerim

web_center

OpenCart-TR
Merhaba; sitenizin ilk hali nasıldı bilemiyorum ama şu anki görünümü ile sanırım boşvermişsiniz. Header kısmıda; bir zamanlar osc ye merak sarmıştım. meşhur bir oyuncakcı scripti vardı. oscriptin header ksımı ile nerede ise aynı gibi duruyor :)
Umarım sitenizi yakın zamanda yeniden düzenlersiniz.