Siteme giremiyorum

kaymakam

OpenCart-TR
Değerli Arkadaşlar,
Uydunet ile internete bağlanıyorum.
Kendi siteme önceleri normal şekilde giriyordum son on gündür sadece kendi siteme girememe
Gibi sorunla karşılaştım..Diğer sitelere girebiliyorum.Sorunu 4440126 ya bildirdiğimde sinyal zayıf dediler,Ip değişmesi lazım dediler.Ip değişti düzeldi .Yarım saat sonra yine giremez oldum.Ekip gönderelim dediler.Tam bu 6 defa oldu.En sonunda ekip geldi bizim yapabileceğimiz bir şey yok diyor.
Bizde bir sorun yok diyor ve sebebini bilmiyorlar..Sorunumu nasıl çözerim lütfen yardımcı olun..
Bende sorunun Open Card’dan olabileceğini düşünüyorum..
Saygılar..

muzorotti

OpenCart-TR
ftp den bağlanabiliyormusun? oc den olmadığını görmek için ayrı bir deneme test.htm gibi bir dosya at ve girmeye çalış ? başka ları girebiliyormu bir araştır.

kaymakam

OpenCart-TR
muzorotti' Alıntı:
ftp den bağlanabiliyormusun? oc den olmadığını görmek için ayrı bir deneme test.htm gibi bir dosya at ve girmeye çalış ? başka ları girebiliyormu bir araştır.

İşin ilginç yanı başkaları girebiliyor.Ben 5 kayıt yapıyorum ondan sonra bağlantı kesiliyor.Sorunun nerede olduğunu bir türlü anlayamadım..Üstelik bilgisayara da
bu olaydan dolayı format attım..
Saygılar..

kaymakam

OpenCart-TR
Arkadaşlar sorunumu şöyle özetlemek istiyorum.

Admin panelinde 5 kayıt düzeltme yaptıktan sonra sayfa bağlanıyor diyor ve kalıyor ondan sonra bağlantı kesiliyor.Hotspot da IP değiştiriyorum ondada oluyor.Farklı yerlerden bağlanıyorum onda da
aynı oluyor.Bir gün sonra tekrar girilebiliyor..Sebebi ne olabilir.Güvenlik açığı mı yada başka bir şey mi?