Sipariş tamamlandığında fatura görüntüsü

wild_2borg

OpenCart-TR
Merhaba dostlar salak saçma bi istek karşısında kaldım, ne kadar denesemde başarlı sonuç elde edemedim. Opencart 2.1.0 sürümünü kullanıyorum, çalışcağımız pos şirketi posu onaylamak için ödeme ekranından sonraki siparişin tamamlanmış olduğu sayfaya alınan ürün ile ilgili fatura bilgisi istiyor. Şu şekilde yazmışlar "Sipariş sonunda alıcı, satıcı bilgilerinin otomatik olarak doldurulduğu ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesi olmalıdır." nasıl bu durumu çözebilirim ?

Ek olarak şöyle bi link buldum araştırmalarım sonucu burdaki işlemleri uyguladım fakat bi sonuç alamadım, yardımcı olursanız sevinirim

http://stackoverflow.com/questions/35290034/how-to-show-order-details-on-checkout-success-page-in-opencart-2x

helpyou1185

OpenCart-TR
Ücret mukabilinde duzeltmesini sağlayabilirim efendim.
İrtibata geçebilirsiniz.
Web Sitem: www.bostanbilisim.org
Mail: bostanbilisim@outlook.com
Whatsapp & arayabilirsiniz: 05548687961

iyi gunler dilerim

wild_2borg

OpenCart-TR
Önceden bu forumda yardımlaşma birlik berabelik vardı, anlaşılan bu kalmamış benim uzak kaldığım dönemde. Lazım olanlar için ek olarak ekledim dosyayı vqmode/xml klasörünün içine attığınız modifikasyonlardan yenileyip çalıştırabilirsiniz. Sipariş tamamlanma sayfasına siparişin faturasını ve ödeme bilgilerini yazdırarak son olarak müşterilere göstermektedir.

Ekli dosyalar

• siparis-tamamlaninca-fatura-goruntusu.xml.zip
    4.3 KB · Görüntüleme: 19

jorjet1

OpenCart-TR
Artık herşey ücret karşılığında yapılıyor 10 tl lık module 100 tl isteniyor sonra da başka sıkıtılar meydana çıkıyor yardımlaşma 0

agumustekin

OpenCart-TR
Mesafeli satışlar sözleşmesi yasal zorunluluk. Opencart sitesinde ücretsiz var. Bulup indir ve yükle. Özellikli birşey isrersen ücretlilerden satın al

tolga35

OpenCart-TR
wild_2borg' Alıntı:
Önceden bu forumda yardımlaşma birlik berabelik vardı, anlaşılan bu kalmamış benim uzak kaldığım dönemde. Lazım olanlar için ek olarak ekledim dosyayı vqmode/xml klasörünün içine attığınız modifikasyonlardan yenileyip çalıştırabilirsiniz. Sipariş tamamlanma sayfasına siparişin faturasını ve ödeme bilgilerini yazdırarak son olarak müşterilere göstermektedir.

Al dostum kur bunu
https://e-ticaretdersleri.com/index.php?route=product/search&search=Mesafe