Sepete Ekle nasıl silinir?

unattended

OpenCart-TR
Merhaba, Ana sayfada, kategoriler sayfasında v.s. SEPETE EKLE linkini tamamen kaldırmak istiyorum. Sadece ürün detay sayfasında gözüksün istiyorum. Bu dediğim alanlardan SEPETE EKLE linkini nasıl silebilirim. Şimdiden teşekkürler.

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
temanızın category.tpl dosyasını bulun açın.aşağıdaki kodu silin.yedek almadan işlem yapmayın.

<div class="cart"><a onclick="addToCart('<?php echo $product['product_id']; ?>');" class="button"><span><?php echo $button_cart; ?></span></a></div>

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Ana Sayfanızdaki Bloklardaki Sepete Ekle Seçeneğini Kaldırmak İstiyorsanız

temanızdaki modüller klasöründeki tpl dosyalarındaki "casperkip" arkadaşınızın verdiği kodu kaldırmanız yeterli olur ek bilgidir.

casperkip' Alıntı:
temanızın category.tpl dosyasını bulun açın.aşağıdaki kodu silin.yedek almadan işlem yapmayın.

<div class="cart"><a onclick="addToCart('<?php echo $product['product_id']; ?>');" class="button"><span><?php echo $button_cart; ?></span></a></div>

unattended

OpenCart-TR
İki mesajada teşekkürler. Hemen deneyip buradan sonucu bildireceğim.

category.tpl deki kodu bulup sildim. Kategori sayfasındaki SEPETE EKLE butonları gitti ama yerinde "null" ibaresi çıktı. Birde Ana sayfadaki "Sizin İçin Seçtiklerimiz" ve "Yeni Ürünler" adıyla eklediğim bölümlerde hala SEPETE EKLE var.