Sepet Modülü ve Panelleri Kaydırmam Gerekli!!! Yardım.

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
Merhaba Arkadaşlar;

kamukolay.com

1 - adresine logo ve yeni ürünler üst üste geliyor. logonun altına hizalamam gerekli.

2- sepet modülüde tam ordada.onuda sayfanın sağına taşımalıyım.

yardımınızı bekliyorum.

Saygılarımla

gehennas

OpenCart-TR
#header #cart {
min-width: 300px;
position: absolute;
right: -168px;
top: 0;
z-index: 9;
}

css dosyasında yukarıdaki bölümde right:145 kısmını -168px yapın sepet sağ tarafa gidecek.

diğer sorunun ne olduğunu anlayamadım.

mehmetgul1806

OpenCart-TR
Web sitesi
www.fatosicgiyim.com
Ya el.aciz Kusura bakma ama bu linkte 2 modulden başka bir şey yokki. Burda Ne yapmaya çalışıyosun açıkçası anlamadım.

mstfztp

OpenCart-TR
mehmetgul1806' Alıntı:
Ya el.aciz Kusura bakma ama bu linkte 2 modulden başka bir şey yokki. Burda Ne yapmaya çalışıyosun açıkçası anlamadım.

Sanırım yapmak istediği şu şekilde
http://www.kamukolay.com/ sitede bir ana sayfa mevcut , hemen satın al isimli bir link açmış arkadaş linke tıklayınca şu an oluşturduğu sayfaya yönlenip alışverişi tamamlatmak istemekte , Opencartı tam sürüm olarak değilde sadece ana sayfada istediği ürünleri göstermek ve satmak için kullanacak sanırım,

Benim önerim şu opencart da yapılırmı bilemiyorum wp de oluşturabilirsin bu istediğini dukepress isimli free ticaret eklentisini yükler anasayfanda istediğin şekilde şekillendirebilirsin. Burda etik oldu mu söylediğim bilemiyorum ama maksat yardım eli uzatmak
Saygılar;

el.aciz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.icgiyimbayan.com
Herkese teşekkürler.

Yardımınızla sorun çözülmüştür.

Biraz daha farklı bir vizyonla e-ticaret uygulaması yapmaya çalışıyorum. Bu site için bu çalışma başlangıç olması dolayısıyla çok tipsiz görünüyor olabilir. Haklısınız.
Önerileriniz olursa uygulamalar yapabiliriz.
Saygılarımla