Şehitlerimiz

BLaDe

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ondermedikal.com
Merhaba Arkadaşlar;

belki forum ile alakası yok ama Türkiye'miz ile alakalı olduğu ve candaş beyin yazmış olduğu yazı çok hoşuma gittiği için sizlerle paylaşmak istedim.

1tky.png
Sinir Ötesi​

Bırak PKK'lı tetöristi, sınırdan 200 tane koyun geçse iki göze gerek yok tek gözü gören birinin dikkatini çeker.
Güya bizim sınırlar 24 saat gece görüşlü termal kameralar ve kontrol noktaları aracılığıyla denetim altında!
Heronlar ise cabası!
Milyonlarca dolar harcanan bu alet 200 kişinin hareketini göremiyorsa eğer üzerine "Al Heron'unu sok gözüne" diye yazıp aynen İsrail'e geri göndereceksin...
Sorun Heron'da değil, sendeyse...
Heron'un gördüğünün göremeyen gözlere emanet ettiysen o çocukların canını, hainliğin hesabını teröristten önce o "kör göz'ün sahiplerine soracaksın!

Ne zaman bir terör saldırısı olsa "Kandil'e Türk bayrağını dikelim" nidaları yükseliyor...
Sınır ötesine geçmek için şehit haberi gelmesi mi gerekiyor?
Ayrıca sınır ötesinden daha da "sinir ötesi" olan şu ki: Türkiye'nin içindeki PKK kamplarında (Besler-Dereler,Gabar, Cudi, Kato-Marinos, Karadağ, Zagros, Munzur-Yılan Dağı, Kızılmescit...)
1000'e yakın terörist var.
Adama sormazlar mı?
Kandil'e Metina'ya Zap'a Türk bayrağı dikene kadar, niye önce kendi sınırlarının içindeki PKK kamplarını kurutmuyorsun?

Unutmadan...
Ne zaman şehit haberi gelse...
Başbakan medyaya ayar veriyor.
Kılıçdaroğlu hükümeti istifaya çağırıyor.
Bahçeli OHAL istiyor.
BDP üzgün olduğunu açıklıyor.
Allah aşkına, farklı bir şey söyleyecek biri yok mu?

Yazar; Candaş Tolga IŞIK

osmanozg

OpenCart-TR
ARTIK TERÖRE KURBAN VERMEYELİM
Artık vatansağolsun diyerek kendimizi kandırmayalım.

Gencecik vatan evlatlarını üç beş çapulcuya peşkeş çekenlerden hesap soralım, bu devlet, bu ordu madem bu kadar güçlü de neden bu askerler hayatlarının baharında teröre kurban gidiyor....

Neden bu insanlar vatansağolsun, teröre lanet olsun demekle yetiniyor...

20 yaşında, hayatının baharında, askerlikten bihaber gençlerin eline silah verip teröristin önüne sürenlerin hiç mi günahı yok....

1984den bu yana bu mücadele yapılıyor, milyarlarca lira harcanıyor da neden hala başladığımız yerdeyiz....

Bu işten kimler nemalanıyo, Ordu bütçden en çok payı terör bahanesiyle alıyo, ona buna peşkeş çekiyo, sonra 20 yaşındaki genç vatansağolsun diyerek canını veriyo, bunun hesabını sormayacakmıyız artık....

Neden gariban ailelerin çocukları şehit oluyor da zenginlerin, bürokratların, kodamanların, paşaların çocukları şehit düşmüyor hiç........

Takip ederseniz şehit haberlerini göreceksiniz , şehit aileleri hep orta direk ya da fakir ailelerden, bu vatan sadece gariban vatanı mı, zenginlerin, bürokratların, kodamanların, paşaların vatanı farklı mı...... onların evlatları vatan evladı değil mi....

Uyan artık türkiye evlatıların ne için ölüyo farkına var. PKK'lıları imralılarda, meclis sandalyelerinde rahat rahat oturmaya devam etsinler diye mi vatansağlsun....

BUNLARI HESABINI SORMADAN VATANSAĞOLSUN DEMEYELİM.......

Rab teâla’nın yarattığı en kıymetli varlık insândır. O kadar kıymetlidir ki, insânın yaşamını berdevâm etmesi için gerekli olan her şey insân için yaratılmıştır; güneş, insân için; su, insân için; toprak insân için… Kendisi de bir canlı çeşidi olan hayvân bile insân için yaratılmıştır.

Horoz efendinin eti, ötüşü; tavuk hanımın yumurtası, budu, göğsü insân içindir.
Mâsûm bir insânı öldürmek, bütün kâinatı öldürmek gibidir. Bir insân, Cenâb-ı Hâk nazârında bir kâinât gibidir. Daha bıyığının teri yeni kurumuş gencecik delikanlıların cesedi geliyor.
Vatan sağolsun!
Yâhû bir cân ölüyor! Yâhû cânlar ölüyor…
Annelerin, babaların ciğeri duman duman, barûdî kokuyor, neymiş vatan sağolsun!

Evet, bu vatan sokakta bulunmuş değildir. Evet, ataların mîrâsıdır. Ammâ ben bu, toprağı yüceltme, cândan daha öncelikli hâle getirme durumunu kabul etmiyor, reddediyorum.
Bu vatanın tapusunu ciğeri yanmış bir anneye verseniz ne yazar!
Ammâ yanında evlâdıyla bir anne, mûtad nefes alınabileceği her yerde yaşar.
Milliyetçilik, “Şehitler ölmez, vatan bölünmez!” nutukları atmak değildir!
Bu vatanı yedi düvel bölemedi, taşeron bir örgüt mü bölecek! Âcilen bu bölme/bölünme paranoyasından çıkmak gerekiyor. “Vatan için ölmek” patolojisi

Hangi ülkeyle savaşıyorsun? Bayrağına, nâmûsuna, toprağına kim kasdetti!?
El’ân vatan için ölünecek bir durum sözkonusu değil. Savaş lordları kan görmek istiyor, kirli bir oyun oynanıyor ve gencecik Mehmetler, Ahmetler ölüyor…
Denilebilir ki, ölenlerin ardından “Vatan sağolsun!” demek, bir çeşit teselli. Ki öyle. Ammâ u lâkin, artık yeter! Neden ölen cânların ardından kendimizi bu şekilde teselli edelim ve bu teselliyi bir mekanizma hâline getirelim!? Denilebilir ki sen bunu kime söylüyorsun? Bilmiyorum! Sâdece her ölüm haberi geldiğinde ciğerimi dişlerimin arasında buluyorum, cânım yanıyor ve içimdekileri fırlatıyorum beyhûde. Hani bir avuç dolusu taş alıp hedefe fırlatırsın da hiç biri hedefi vurmaz, bunun gibi bir şey işte. Söz para etmiyorsa kısa kesmek en iyisi. Kestim, sustum.

Alıntıdır.
ama içimden geçenlerdir.

Ekli dosyalar

• bayrak.PNG
    bayrak.PNG
    388.3 KB · Görüntüleme: 5

sekhil

OpenCart-TR
Tüm Şehitlerimize yüce Allah'dan rahmet , Ailelerine sabır diliyorum

seslikadro

OpenCart-TR
dun gene bir askerimiz şehit oldu hala koklerini kurutyoruz diyolar nerde anlamadım gitti o zaman gecmişi sorgulamak gerek bu kadar cok organize olurken nerdeydi bu devlet..

ee nednese dediginiz gibi şehit haberilerinde hep başka haberlerle örtpas edilmekte aslında edenlere bakmak lazım ne taraftaalr..