[Profesyonel] OpenCart Moda Teması ve Daha Fazlası... 299 TL

iMedia

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ixirmedia.com
opencartr-fashion-banner.jpg

Uzun bir aradan sonra tekrar Merhaba;

Private Shopping v1 - v2 - v3 - v4 temalarımın satışından sonra iş yoğunluğundan dolayı forumdan biraz uzaklaşmak zorunda kaldım ve şimdi yine yeni bir tema çalışmam ile aranızda bulunmaktayım...

Özellikleri diyerek; OpenCart 2.0.3.1 versiyonunda zaten varolan özellikleri yazıp gereksiz içerik kirliliği yapmadan, naçizane kendi kattığım geliştirmeleri ve özelliklerden size kısaca bahsetmem gerekirse;

1- Full Responsive tasarım olmakla beraber elimden geldiğince mobil uygulama tarzında bir görünüm ve işlevsellik katmaya çalıştım.

2- Ödeme sayfasında müşteriyi alışverişten soğutan form alanları ya da güvensizlik oluşturan birçok öğe kaldırıldı/değiştirildi ve tasarım olarak tamamen değiştirilmiştir.

3- Ürün filtreleme modülü eklenmiştir.

4- Geçmiş versiyonlarda site yavaşlamasından müzdarip kullanıcılar bu versiyonda böyle bir sıkıntı yaşamayacakları düzeyde, gerek frontend gerekse database taraflı optimizasyon ve geliştirmeler yapılmıştır.

5- Temanın beraberinde ek ücret talep etmeden android webview uygulama hediye edilecektir.

6- Müşteri kaybını önleme amaçlı çeşitli marketing bazlı modüller geliştirilmiştir.

7- Banner/Slideshow Modülü mobil bazlı geliştirilmiştir.

Not: Private Shopping temalarımın kötü niyetli kişiler tarafından kendi yaptıkları tema gibi benden alıp başkasına sattıkları için, hatta birçok kez benimde adımı da karaladıkları için bu ve bundan sonraki satacağım hiçbir temayı kendi sunucum haricinde dışarıya vermeyeceğim. Benim isteğim çok satış olması çok büyük paralar kazanmak değil gerçekten bu işi ciddi anlamda yapmak isteyen kişilere ulaşmak ve onlarla çalışmaktır. Anlayışınız için teşekkür ederim...

Forum Dışı İletişim
E-Posta : opencartr@gmail.com

Fiyat : 299.90 TL + Android WebView Uygulama + OpenCart için Optimize edilmiş 1 yıllık hosting hizmeti verilecektir ve fiyata dahildir.

Satın Alma Seçenekleri : PayPal - Havale/EFT

Demo : http://goo.gl/AjP0CF

Saygılar,
İyi forumlar...