Payu Site İçi Ödeme Modülü

onurtan

OpenCart-TR
- Modül site üzerinde ödeme almanızı sağlar. Kullanıcılar payu ile ödeme yaptıklarını anlamaz.
- Bütün işlemler site içerisinde yapılır ve ödeme sonunda siparişler arasına işlenir.
- 3D Secure Özelliğini destekler. Böylece 3D kartlar ile alışveriş yapılabilir.
- 1 den 12 ye kadar taksit seçeneklerini destekler. Dilediğiniz taksiti açıp kapatabilirsiniz. Kapanacak taksit tutarını boş bırakmanız yeterlidir.
- Peşin ödemelerde ve herhangi bir taksitte indirim yapabilirsiniz. Değer olarak ( -% ) değer girmeniz indirim yapacaktır.
- 1.5 versiyonlarda sorunsuz çalışmaktadır.
- Kurulumu kolaydır ve her temada sorunsuz çalışabilmektedir. Gerekli kurulum desteği ücretsiz tarafımdan verilmektedir.
- Tek domain lisanslıdır ve control dosyası domain adresinize lisanslanarak gönderilecektir.
- Modülü satın alırken gerçek email bilgilerinizi kullanmanız rica olunur. Lisanslı dosya email adresine yada belirttiğiniz email adresine gönderilecektir.

Demo olarak : http://opcart.zz.mu adresini kontrol edebilirsiniz.

İletişim için Email : onur.tan {at} hotmail.com.tr

Opencart Modül Sayfası: http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&token=9a79d0c74ec2c934fd8387fcbe6fc0bd&extension_id=15936

Havale ile Fiyat 25 TL

Ekli dosyalar

• payu-admin.JPG
    payu-admin.JPG
    52.2 KB · Görüntüleme: 126
  • payu-odeme.JPG
    payu-odeme.JPG
    38.7 KB · Görüntüleme: 118

shopencart

OpenCart-TR
herhangi bir kart için değişik taksit oranı eklenebiliyor mu ?mesela axess için 1 taksit % 2,5 2 taksit % 3,25 gibi.

hemato95

OpenCart-TR
satış yapacak adam önce konusunu takip eder

onurtan

OpenCart-TR
blacberry' Alıntı:
ben istiyorum yardımcı olur musunuz

Email adresinden yada opencart eklenti sayfasından satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

shopencart' Alıntı:
herhangi bir kart için değişik taksit oranı eklenebiliyor mu ?mesela axess için 1 taksit % 2,5 2 taksit % 3,25 gibi.

Malesef bankalara gore taksitlendirme yapılamıyor.

jet737

OpenCart-TR
Modülün nasıl çalıştığını bilmiyorum. Site içinden kullanmıyorum. Modüller bazen kafa karıştırıcı olabiliyor. Çünkü PayU, taksit ve oranlarını kendi kullanıcı hesap ayarlarından ayarlatıyor. Ayrıca birde opencart/payu modülü içinden taksit ayarı yapmak aslında hem gereksiz hem de kafa karıştırıcı. Bilgi mahiyetinde şu "kadar taksit yapılabilir" ibaresi ile taksit oranları ayrı şeyler çünkü.

Bu konuyu aydınlığa kavuşturursanız eğer;
@shopencart ; evet, her banka için ayrı ayrı komisyon tutarı girilebilir ama ayrı taksit sayısı girilemez. (ödeme PayU tarafından yönetildiği için). Taksit sayısını PayU bütün kartlar için genel olarka kullanıyor, banka banka ayırmıyor.
PayU'nun şu anda desteklediği, Axess, Bonus,maximum, cardfinans,asya card,paraf ve world card+BKm express ile banka kartları

coolwatchtr

OpenCart-TR
onurtan' Alıntı:
blacberry' Alıntı:
ben istiyorum yardımcı olur musunuz

Email adresinden yada opencart eklenti sayfasından satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

shopencart' Alıntı:

Malesef bankalara gore taksitlendirme yapılamıyor.

Onur tan kişinin hiç bir ürünü alınmaz opencart alın demiş alıyosunuz paypal ödeme yapmıyor opencarta yaz paranı ödesin diyo sonra paranın peşine düşersiniz. boş vaktiniz varsa alın benim gibi sizde madur olun.