OpenCart "YourCart" teması siparişi tamamlamama hatası

karabela09

OpenCart-TR
İyi günler herkese. Konu yeri olarak burası uygun geldi, yanlış yere açtıysam özür dilerim. Konu başlığında yazdığı gibi default temada sorun yok ama tema güzel değil. "Yourcart" temasını kurdum siparişi ekleyince fatura kısmına gidiyor, faturayı seçiyorum devam diyorum orada takılıyor, devam etmiyor. Googleda araştırdım birkaç kişi bu sorundan konu açmış ancak hiç cevap verilmemiş. Yardımlarınızı bekliyorum.

karabela09

OpenCart-TR
Gökhan bey;
Dediğim gibi googleda arattım, ve site içi aramada yaptım benim konuma benzer 3 konu çıktı benim hatama benzerlikleri var ama tam anlamıyla benim hatam değiller ve çözümün başka olacağına inanıyorum. Diğer kişiler modül yada eklenti kurmuşlar bense sadece tema değiştirmek istiyorum. Siparişi ekledikten sonra kasaya gidince Fatura bölümü geliyor, "Devam" butonuna basınca devam etmiyor. Şuan default temaya aldım sorun yok. Ama o temayı kurunca hata veriyor.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Bu Hata Genel Bir Hatadır. JavaScript Çakışması , Temaların genel uyumsuzluk sebebide budur ,

ilk örneği fancybox ile colorbox yapısında vermiştim diğerlerini ise javascript dosyalarının çakışmasından bahsetmiştim. site linkinizi yayınlarsanız size daha net bilgiler sunabilirim.

karabela09

OpenCart-TR
www.magaza.klanarena.com sitemin linki. Yardımcı olursanız memnun olurum Gökhan bey. Temayı özelden atabilirim isterseniz.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Şuanda Default Temadasınız , Diğer Temaya Geçin Bekleyin. İnceleyelim.

karabela09' Alıntı:
www.magaza.klanarena.com sitemin linki. Yardımcı olursanız memnun olurum Gökhan bey. Temayı özelden atabilirim isterseniz.

karabela09

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:

karabela09' Alıntı:

"YourCart" temasına geçiş yapıldı ve cevap bekleniyor. İlginiz için teşekkür ederim Gökhan bey. Hayırlı çalışmalar.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Kurduğunuz Opencart Default : Colorbox Yapısında ,
Sizin Yeni Kurduğunuz Tema İse : Fancybox Diğer Konulardada Belirttiğim Gibi Çakışma Yaşanır

Yapılacak İşlem Basittir . colorbox to fancybox konusunu sitede araştırın . sizin şuan en sağlıklı yapacagınız işlem temanızın fancybox yapısını colorbox'a çevirmek.

Hata Resimli : http://prntscr.com/6qmhd

Küçük Bir Detay : Sipariş İşlemlerinde Banka Havalesi Bilgilerinizde IBAN Mutlaka belirtin.

karabela09' Alıntı:
Gökhan TAYLAN' Alıntı:

"YourCart" temasına geçiş yapıldı ve cevap bekleniyor. İlginiz için teşekkür ederim Gökhan bey. Hayırlı çalışmalar.

karabela09

OpenCart-TR
Sistemsel Resim Sorunu Acil

Gökhan bey bu konuda buldum ancak tam ne yapmam gerektiğini anlayamadım. Yeni temanın içinde ki dosyalara mı değişiklik yapmam gerek? Yoksa defaulta mı? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
temanız fancybox , siz bu yapıyı colorbox 'a çevirmeniz gerekli

o konuda anlatılanların tam tersini yapacaksınız. fancybox to colorbox yapacaksınız.

karabela09' Alıntı:
Sistemsel Resim Sorunu Acil

Gökhan bey bu konuda buldum ancak tam ne yapmam gerektiğini anlayamadım. Yeni temanın içinde ki dosyalara mı değişiklik yapmam gerek? Yoksa defaulta mı? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

karabela09

OpenCart-TR
Gökhan bey Allah razı olsun, işiniz gücünüz rast gitsin işallah. Sorun çözüldü sayenizde. Başka sorunlarda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın.
Öneri: Bu konuyla alakalı bir konu sabitlenmesi lazım.