Opencart ve Proticaret için hosting yardımı

ckaya

OpenCart-TR
Merhaba Arkadaşlar

opencart veya proticaret sitesi kurmak istiyorum
Şuanda ihs.com.tr nin HTML A ve B paketlerim mevcut.
Bu paketleri kullanabilirmiyim veya opencart, proticaret için nasıl paket almam gerekiyor. Teşekkür ederim

onurtan

OpenCart-TR
Eğer hosting şirketinin hızından memnunsan PHP A paketini kullanabilirsin. Başlangıç için özellikleri biraz fazla ama yinede en az 1 mysql veritabanı olması gerekiyor ve php destekli bir paket olacak.

ckaya

OpenCart-TR
cevap için teşekkür ederim
şuanda hosting paketim yeni olduğu için farklı bir hosting almak istemiyorum.
Sadece fiyat farkını vererek paketler arası geçiş yapabiliyorum.
Peki ben bu PHP A paketine geçtiğim zaman proticaret ve opencart hangisini istersem kullanabilirmiyim. Yoksa proticaret için farklı asp php paketimi almam gerekiyor?

onurtan' Alıntı:
Eğer hosting şirketinin hızından memnunsan PHP A paketini kullanabilirsin. Başlangıç için özellikleri biraz fazla ama yinede en az 1 mysql veritabanı olması gerekiyor ve php destekli bir paket olacak.

arkadaşlar artı olarak alttaki temayı kullanmak istiyorum bunun için hangi sürümü yüklemem gerekiyor?
http://i43.tinypic.com/qpnfq9.jpg

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
Proticaret hatırladığım kadarıyla asp kodlamasına ait bir sistem. Asp sistemler için Windows hosting alacaksınız ve php sistemler için ise Linux hosting alacaksınız. Fakat bazı özel firmalar asp ve php sisteminide tek bir hosting de çalıştırmaya imkan sunuyorlar. Hosting özelliklerine bakarak bu sorunu aşabilirsiniz. Sorduğunuz tema 1.9.x sürümüne aittir.

ckaya

OpenCart-TR
peki bahsettiğiniz sürümü forumda varmı?
html b paketimi php a paketine yükseltiyorum opencartta kullanabilicem o zaman dogrumudur

sürümü yanlışmı yazdınız acaba 1.4.9.x sürümü olmasın dediğiniz?