OpenCart sadece ticaret yazılımı değil

maksu8080

OpenCart-TR
Öncelikle böyle bir forum ile uğraşan emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım. Ben OpenCart'ın sadece ticari yazılım olmadığını normal şirket, kişisel sayfalarında bu sistem sayesinde hızlı ve kolayca yapıldığını belirtmek ve teşekkür etmek için yazıyorum. Aşağıda vermiş olduğum siteyi 1 saat gibi bir sürede hazırladım sizlerin yorumunu alırsam çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar dilerim.

www.mendereskesmecicek.com

nehirweb

OpenCart-TR
benim de tam aradığım buydu hocam, ben de böyle bir arayıştaydım sürekli takip ettiğim kadarıyla opencart seo da çok başarılı opencart la yaptığım siteler hedef kelimelerinde zorlanmadan ilk sıraları görüyor, ben de gaziantep web tasarım sektörü için yaptığım www.gaziantepwebtasarim.gen.tr web sitesini opencarta çevirmeyi düşünüyorum

trk2012

OpenCart-TR
kişisel yada şirket siteleri için opencart bence hiç uygun değildir. opencart da amaç farklı. satış yapılması adına alt yapılmıştır. yalnız şirket sitesi + şirket ürünlerin satışı için opencart kullanılabilir.

sadece bilgi paylaşımı opencart yerine joomla, wordpress, phpnuke kullanılabilir. kişisel siteler içinde benim tercihim kendim yazmakdır.