OpenCart 1.5.0.4 Released!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

attalias

OpenCart-TR
Versiyon Güncellendi.bu versiyonda epeyce hata var sanırım..db ayarları değişmiş

ea430

OpenCart-TR
merhaba arkadaşlar 1.5.x versiyonunu kullanlar hemen geçiş yapılmasınlar, çünkü 1.5 için yapılan modüller 1.5.4 çalışmıyor bilginiz olsun. kendimce test ettim.

adobe

OpenCart-TR
Valla sürüm atlamasına atlıyorlar ama betikler yok nabcaz nasıl olcak belirsiz :S

BanSn

OpenCart-TR
Web sitesi
www.proxima.web.tr
bekleyin sistemi yayına açmak için 1.5.1.0 ı
şu an da kaldı 6 yama daha 6 yama sonra stabil çalışacaktır db değişikliğie çok etkili olmayacaktır, yada güncelleme paketleri de yayınlanacaktır.
sürekli söylemekten ben yoruldum dostlarım 1.5.1.0 dan önce yayında olan site kurmayın. localde test amaçlı hostinginizde kullanın, hataları bildirin çözülsün, burda çözmeye çalışalım ama 1.5.1.0 dan önce benim sitem gümledi çalışmıyor baştan ayarlıyacağım ne yapacağım demeyin. yazık emeklerinize.

ea430

OpenCart-TR
BanSn' Alıntı:
bekleyin sistemi yayına açmak için 1.5.1.0 ı
şu an da kaldı 6 yama daha 6 yama sonra stabil çalışacaktır db değişikliğie çok etkili olmayacaktır, yada güncelleme paketleri de yayınlanacaktır.
sürekli söylemekten ben yoruldum dostlarım 1.5.1.0 dan önce yayında olan site kurmayın. localde test amaçlı hostinginizde kullanın, hataları bildirin çözülsün, burda çözmeye çalışalım ama 1.5.1.0 dan önce benim sitem gümledi çalışmıyor baştan ayarlıyacağım ne yapacağım demeyin. yazık emeklerinize.

aynen katılıyorum ben sürüm güncellendikce bende güncelliyorum fakat bütün emeklerim boşa gidiyor. durum boyle olunca bundan sonra güncellemeleri durdurum artık arkadaşımızın dediği gibi 1.5.1 sürüme kadar güncelleme yapmıyacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...