Online Gangster Oyun

SerkanBalci

OpenCart-TR
Katılım
20 Eyl 2016
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
0
EjderMafyası Tamamen Türk yapımı olupyabancı oyuncularıda bünyesinde barındıran

Yep yeni bir online mafya oyunudur Oyunun ana sayfasındaki bulunan objeleri geliştirebilir
bu objelerden mermi para ve uyuşturucu yani meth kazanibileceğiniz gibi diğer oyunculara saldırarakta para kazanabilirsiniz

Oyunda Aile yani bir diğer onine oyunların tabir ile birlikloncatakım oluşturup bir
çok oyuncuyu aynı ailede toplayıp O Ailenin REİSİ olduktan sonra düşman ailelere saldırıp en güçlü aile siz olabilrsiniz.

EJDER MAFYASINDA ZAFERLERDE GEÇİCİDİR MAĞLUBİYETLERDE!
Bu karanlık ve puslu Ejder Mafyası Aleminde Sende Ejder Mafyası na katıl Mafya İmparatorluğunu KUR! Düşman Mafyaları Yok et!

%100 Türkçe ve Türk Yapımı Olan Ejdermafyasi 'ndan Görüntüler

Oyuna Ücretsiz Üye Olmak için: www.ejdermafyasi.com

566ca08d1f94955a978ed5f7ba787c55.jpg


1b31fb00e6c8ff6d720ca03f4ca5c379.jpg


3A62Rp.jpg


forivia-%C3%BCcretsiz-%C3%BCye-ol.png


EjderMafyasi'ndan çıkan geliri düşük insanlar iyice zor duruma düştüler. Kimileri açlıktan öldü kimileri sağa sola borç yapmaktan herkes bir çıkış yolu arıyordu kolayca para kazanabilmek ya da en azından biraz olsun para kazanabilmek istiyorlardı. Bu da onları illegal işler yapmaya itti ve EjderMafyasi denen oluşumların ilk temelleri atıldı.

Mafyalar EjderMafyasi ' nda başta yapılanmaya zorlandı zeki olanlar öne çıktı diğerleri ise biraz daha arka planda kaldılar. Öne çıkanlar oluşumu yönetmeye başladı. Başlarda onlara çete deniyordu. Küçük çaplı hırsızlıklar yapıyorlar haraç kesiyorlardı. Bunlarla yetiniyorlardı ama sonra zengin olan insanlar bu oluşumları kullanmaya başladılar.

qMO58q.png
576Zmd.png
MpAOg9.pngBirkaç çeteyi birleştirip EjderMafyasi nın alt yapısını kurdular kendilerine de “TheGodFather” yani baba ismini verdiler. Paraları verildiği sürece alt kadro elemanları mutluydu ek olarak saygınlıkta kazanmışlardı. Babalar prestijlerini kullanıp onları silahlandırmaya başladı polisle çatışmalar polise verilen rüşvetler ekip üyelerinin artması ve silahlanma birleşince büyük suçları doğurdu. Uyuşturucu pazarladılar şantaj yaptılar büyük soygunlar yaptılar zenginliklerine zenginlik kattılar. İşler büyüdükçe yapılanmada büyüdü. Reisler TetikçilerSefirler çıktı ve kendilerine aile demeye başladılar.

Kazandıkları kendilerine yetmedi diğer ailelerin kazançlarına göz diktiler aileler arası savaşlar başladı böylece. Her yer kan gölüne döndü yine de bu onları durdurmadı. Rütbeli bir insan ölmedikçe pek sorun yaşanmıyordu. Onlar sadece piyondu ve şahın devam etmesi için piyonlar feda edilebilirdi. EjderMafyasi büyüdükçe büyüyordu. Sadece Sicilyalıların katıldığı bir oluşumdan fazlası olmuştu. Elitlik tarzı olmuştu adeta. Kendilerine ait kumarhaneler fabrikalarhastaneler hatta hükümetten yer sahibi olanlar bile vardı. Bir tür sarmaşık gibi tüm hayatı dünyayı sarmışlardı.

QBO6Yg.png
XkRaqD.png
bD7nMj.png


Her şey onlar için güzeldi ta ki bir yeni bir baba ortaya çıkıncaya kadar. Kimse onu bilmiyordu daha öncede görmemişti adeta bir gizemdi.Beklediği köşesinden çıktığında o kadar güçlü ve zengindi ki herkes tüm aileler ondan korktu ve ona saygı duymaya başladılar. Onun liderliğinde bir konsey kuruldu ve o istemeden hiç kimse hiçbir şey yapamadı. Tüm oluşumu bir bir eline geçirdi ve kendi imparatorluğunu kurdu.

Şimdi O baba sen olmanın Zamanı Geldi. güç para ve saygınlığın tek sahibi Şimdi Sen Ve Ailen olsun…
www.ejdermafyasi.com

A7r96q.png


online mafya oyun online gangster oyun mafya oyun Mafya oyunu oyna web tabanlı mafya oyunu Yazı tabanlı mafya oyunu Online mafya oyunlari Browser mafya oyun web tabanlı gangster oyunu Web bazlı mafya oyunu En iyi online mafya oyunu Online en baba mafya oyunu Mafya oyunları Mafya ve gangster oyunları Online mafya Mafya oyunu oyna argomafya Browser mafya oyun web tabanlı mafya oyun Ejdermafyasi Ejder mafya Ejder mafya oyun Ejdermafyası Mafya ejder Text tabanlı mafya oyun En iyi mafya oyun Mafya alemi En iyi mafya Bütün mafya oyunları Mafia oyunları Online mafia oyunları Mafia oyun Browser mafia oyunları Web tabanlı mafia oyunları Mafia oyun oyna Ejder mafia Online ejder mafia Ejder mafia oyun Ejder mafyası hileleri Ejder mafya hile Ejder oyun​
 

ahmetyildirim

OpenCart-TR
Katılım
27 Ara 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Türk oyunlarını desteklemek adına oynanabilinir. Görüntü çok kaliteli durmuyor ama.
 
Üst