Oldukça kolay bir sorun daha

cihann

OpenCart-TR
Sağ ve sol kısımlarda bulunan mesela kargo bölümünde başka resim ekli onu nasıl nerden kaldırabilir ve yerine başka resim koyabilirim
wdwdw.png

adsl77

OpenCart-TR
kullandığın temanın image klasörüne bakabilirsin orada yoksa default temanın image klasörüne bak. resimlerin yerini bulmak için örn. ie tarayıcıda resmin üzerinde sağ tıkla özellikler de resim yolu karşına kabak gibi çıkar. birçok yöntemi mevcut google amcaya danışabilirsin

cihann

OpenCart-TR
adsl77' Alıntı:
kullandığın temanın image klasörüne bakabilirsin orada yoksa default temanın image klasörüne bak. resimlerin yerini bulmak için örn. ie tarayıcıda resmin üzerinde sağ tıkla özellikler de resim yolu karşına kabak gibi çıkar. birçok yöntemi mevcut google amcaya danışabilirsin

kardeşim sanırım anlatamadım derdimi olay resim değil o örnekte verdiğim resmin altında kod var o site kapanmış şuan resim görunmuyor kodla duzeltme yapmam lazım

muzorotti

OpenCart-TR
sorununuz anlaşılır şekilde sorulmamış...
1-Hangi sürüm olduğu belirtilmemiş
2-Başlık sorununuza ait değil
3-Konu ait olduğu sürümün bölümüne açılmamış
4-Birinci mesajınızda '' Sağ ve sol kısımlarda bulunan mesela kargo bölümünde başka resim ekli onu nasıl nerden kaldırabilir ve yerine başka resim koyabilirim'' yazmışsınız arkadaşımızda yazdığınıza göre cevap yazmış ve doğrusunu yazmış
5-İkinci mesajınızda yardımcı olmaya çalışan arkadaşa ''kardeşim sanırım anlatamadım derdimi olay resim değil o örnekte verdiğim resmin altında kod var o site kapanmış şuan resim görunmuyor kodla duzeltme yapmam lazım '' demişsiniz

*Amaç kırmak değil sorununuza kısa sürede cevap almak istiyorsanız cevap yazacak kişiye doğru bilgi vermelisiniz ki probleminizi daha kısa sürede çözebilesiniz.

cihann

OpenCart-TR
Hocam öncelikle tema Linkte verdiğimi temadır. LİNK ama hangi sürüm bulamadım admin panelindede yazmıyor. Temada da göründüğü gibi sol kısımda Piyasa Bilgileri , Yuriçi Kargo Takip tarzı yerler oluşturulmuş bende siteme böyle yerler oluşturmak istiyorum bu örnekteki sitenin aynısı olup sürümüde aynıdır büyük ihtimalle yardımcı olurmusunuz

muzorotti

OpenCart-TR
forum arama bölümünde arama yaparak modül çoğaltma ile ilgili konudaki işlemleri yaparak istediğiniz tarafa istediğiniz şekilde modül çoğaltarak kolon oluşturabilirsiniz.

adsl77

OpenCart-TR
muzorotti' Alıntı:
4-Birinci mesajınızda '' Sağ ve sol kısımlarda bulunan mesela kargo bölümünde başka resim ekli onu nasıl nerden kaldırabilir ve yerine başka resim koyabilirim'' yazmışsınız arkadaşımızda yazdığınıza göre cevap yazmış ve doğrusunu yazmış
5-İkinci mesajınızda yardımcı olmaya çalışan arkadaşa ''kardeşim sanırım anlatamadım derdimi olay resim değil o örnekte verdiğim resmin altında kod var o site kapanmış şuan resim görunmuyor kodla duzeltme yapmam lazım '' demişsiniz

*Amaç kırmak değil sorununuza kısa sürede cevap almak istiyorsanız cevap yazacak kişiye doğru bilgi vermelisiniz ki probleminizi daha kısa sürede çözebilesiniz.

nevarsa eskilerde var. bu yazının altına imzamı atarım :)

cihann

OpenCart-TR
adsl77' Alıntı:
muzorotti' Alıntı:

nevarsa eskilerde var. bu yazının altına imzamı atarım :)

2 Nizde 2011 yılında kayıt olmuşunuz :D Ne varsa eskilerde var yazmışın ya