Error No: 1146

siran

OpenCart-TR
Merhabalar Aramalarımda Bi çok Kişi Bu Konuda Sorun yaşamış sorunu bulamamış benim gibi nerde yanlış yapmış olabilirim acaba natrodan alınan yedeklerimi ve sql db mi yeni aldıgım resellere yükledim Natroda Düzgün şekilde çalışıyordu gerekli ayarlamalarını sql veri tabanını felan herşeyi ayarladım ilk başlarda startup.php hatası alıyordum dosya dizinleri farklı oldugu için onu düzelttim ama şuanda bu sorunla karşı karşıyayım ve yeniden sil baştan ürün eklemek ve ugraşmak istemiyorum bu hatayı nasil düzelte bilirim

Notice: Error: Table 'noktapc.store' doesn't exist
Error No: 1146
SELECT * FROM store WHERE REPLACE(`url`, 'www.', '') = 'http://nkbilgisayar.com/' in /home/......./public_html/system/database/mysql.php on line 49

mysql.php line 49 dizini

Kod:
			trigger_error('Error: ' . mysql_error($this->link) . '<br />Error No: ' . mysql_errno($this->link) . '<br />' . $sql);

onurtan

OpenCart-TR
Yedeğinizi opencart içinden alın ve sıfır DB ile kurduktan sonra yine opencart içerisinden gönderip deneyin.

siran

OpenCart-TR
valla onu yapma şansım yok artik diger host silindi yedekler alındıkdan sonra günü bitmişdi çünki

bu arada site veriyonumu nasil ögrene bilirim 1.5 ama hangisi oldugunu

onurtan

OpenCart-TR
ana dizindeki index.php yi wordpad ile açın en üstte yazar.

siran

OpenCart-TR
Sorunumun Ne oLdugunu Buldum Bu Hatayı alan Arkadaşlara da Tavsiyem Sql yedeginizin tam oldugundan emin olun benimkisi eksik oldugu için bu hata çıkmış ve bütün verilerim gitti

onurtan

OpenCart-TR
Ayrıca sql dosyanızın içinde noktapc. tümünü değiştirip değiştirilecek alanı boş bırakıp bütün noktapc. kısımlarını silin birde öyle deneyin.