Checkbox sorunu

• Konbuyu başlatan Ertan CİNGÖZ
  • Başlangıç tarihi
E

Ertan CİNGÖZ

Guest
Arkadaşlar merhabalar,

Müşterimin internet sitesi opencart, bir tane ürünün içerisine checkbox koymak istiyorum. 15 adet özelliği var fakat 5 tanesini seçtiğinde mesaj vermesini istiyorum.

İnternette bir makale buldum fakat sıkıntı yaşıyorum. Pekte javascript bilgim olmadığı için sıkıştım.

Girdiğimiz seçeneklerin veritabanında option value idlerini girmemizi istiyor giriyorum common.js dosyasına yapıştırıyorum fakat çalışmıyor problem nedir acaba ?

---

Bunun dışında ürün özellikleri giriyorum 1. Ekstra Malze tarzında 1 özellikte 15 değer var. 3 değeri ekliyorum problem yok fakat 4. özelliğe değer eklemeye kalktığımda
Notice: Undefined index: points in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 127Notice: Undefined index: price in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Notice: Undefined index: price_prefix in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Notice: Undefined index: points in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Notice: Undefined index: points_prefix in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Notice: Undefined index: weight in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Notice: Undefined index: weight_prefix in /home/abaywaf/public_html/admin/model/catalog/product.php on line 173Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/abaywaf/public_html/admin/index.php:81) in /home/abaywaf/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/abaywaf/public_html/admin/index.php:81) in /home/abaywaf/public_html/system/engine/controller.php on line 29

hatası alıyorum