Bu site İçin Eksikler Öneriler

piryapos

OpenCart-TR
yeni Çalışma yaptıgım site hakkında görüş ve önerileriniz benim için çok önemli lütfen kontrol edip eksik ve düzelletmeleri bildiriniz hepbirlikte daha iyisini yapalım
inceleme adresi : http://www.laciniselbiseleri.com

gehennas

OpenCart-TR
Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. Birkaç önerim olacak.

1-Para birimi sadece TL olacaksa komple kaldırabilirsiniz.
2-Sepete ekle ve incele butonları kullanılan resime göre çok büyük, site uzaktan bakıldığında aşırı pembe görünüyor gözü bozuyor. Ayrıca bu butonların üzerine mousela gelince arada beyaz çizgi çıkıyor. Bu butonlar daha küçük yapılabilir. hatta sadece text bile olabilir ki küçük olduğu için daha da göze güzel gelir.
3-Site 3 kolon şeklinde yapılmış, ama ana sayfada hem sağda hem de solda aşırı fazla boşluk var, alt taraflara inince daha da belli oluyor. 2 kolon yapıp, bu sağ ve soldaki modülleri tek tarafta toplarsanız daha dolu gözükecektir.
4-Sepetim kısmına tıklandığında sepet hafif aşağı kayıyor. Div:hover özelliği ile oynayarak bunu çok basit halledebilirsiniz.,
5-Aşağı açılır menü için kullandığınız arka plan resmi, menü uzadığı zaman ya kayboluyor ya eksik görünüyor, bu da menünün altından alttaki kısmın görünmesini sağlıyor. BU menüye gradient olmayan bir arka plan resmi koymanız daha şık olur.
6-ana sayfa content box-product divlerine min-height verirseniz, içinde resim olmasa bile hepsi aynı uzunlukta görünebilir. şu an baktığımda 3 tane ürünün resmi yok ve butonlar en tepeye çıkmış.

Genel olarak başarılı bir çalışma olmuş bayağı uğraşmışsınız. Tebrikler.

piryapos

OpenCart-TR
elinize dilinize sağlık ilğiniz için teşekkürler uyarılarınızı göz önüne alarak değişiklik yapmaya çalışcam yapa bilirsek tüm repleri hakediyosun ama sadece 1 adet vere biliyorum