Bu Forumda Konu Acacakların Dikkatine!

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
konu acıyorken asağıdakilere dikkat ederseniz cok daha iyi bir sekilde yardımcı olabiilriz

1.hata alıyorsanız aldığınız hata.

2.aldığınız hatayla beraber hatadaki dosya ve line (satır) daki kodu konunun icinde belirtmeniz
ÖRNEK:
PHP:
arning: mail(): SMTP server response: 501 Email address syntax error - Email adresi hatali (#4.3.0) in d:\hosta\17350\hatabildirim.com\wwwroot\php\hata.php on line 17
hata.php yi bulup notepad++ veya dreamwear da acıp 17. satıra gelip ordakini aynen buraya yazmaktır örneğin 17. satırda su yazıyor
PHP:
<?php echo ("bu bir hata bildirim örnegidir dikkat ediniz lutfen..</br>");  // hata bildirim örnei bitti ?>
bunu aynen alıp konu icinde belirtmeniz..

3.eger baska bi hata alıyorsanız en ufak ayrıntısına kadar yazmanız riica olunur...

4.dosyada bi değişiklik yaptıysanız hangi dosyada değişiklik yaptıınızı buraya bizzat belirtiniz

LÜTFEN ÖNCE FORUMDA DETAYLI ARAMA YAPINIZ SONRA ACINIZ KONUYU

benim sölemek istediklerim bunlar meslektaslarımın da sölemek istedikleri war sa konu altına yazılabilir ve konunun sabitlenmesi rica olunur

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
RE: Bu bölümde konu acakların dikkatine!

Merhaba..Fikriniz çok doğru ve haklısınız ancak Bence su an actıgınız konun baslıgı yanlıs gibi geldi.. bu bölümde demek yerine Forumda yeni Konu acacakların dikkatine demek daha mantıklı olur. Bölüm diyince insanlar forum içerisindeki bir bölümden bahsedildigi izlenimine kapılabilir acıkcası baslıktan ben öyle anladım acaba hangi bölümden bahsediyor gibi düşündüm ilk başta.. yanlışmı düşünüyorum:? selametle...

hkara64

OpenCart-TR
arkadaşlar konu açamıyorum üye girişimi kabul ediyor

Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Bunun sebebi aşağıdakilerden biri olabilir:
1.Hesabınız askıya alındı veya bu kaynağa giriş izniniz yasaklandı.
2.Bu sayfayı görme yetkiniz yok. Yönetici sayfalarına yada bir yönetici kaynağına mı girmeyi deniyorsunuz? Forum kurallarından bu işlemi yapma yetkiniz olup olmadığını kontrol ediniz.
3.Hesabınız hala aktivasyon bekliyor olabilir. (Aktivasyon Kodunu Tekrar Gönder)
4.Erişmeye çalıştığınız bu sayfayı görme yetkiniz yok. Uygun bağlantıları veya linkleri kullanın.

Giriş Yapmış Olduğunuz Kullanıcı Adı: 'hkara64'

osdem66

OpenCart-TR
Web sitesi
opencart-themes.org
Bizler herzaman her yerde oldugu gibi hiç bir kullanım kurallarını okumayız gerek görmeyiz bankalardan kredi cekeriz minik minik yazılı bir cok sayfadan ibaret sözleşmeyi imzalarız ama okumayız neye imza attıgımızı bilmeden, sigorta yaptırırz neleri kapsar kapsamaz okumayız zaman gecer bu kurallarda , sözleşmelerde yazan bir şey bizi olumsuz ekilediginde hemen birine sorarız niye böyle ya bu diye... halbuki forum kurllarını okusa hkara64 neden konu acamadıgını anlayacak:) 15 mesaj altı konu acamıyor...selametle

coder

OpenCart-TR
Web sitesi
www.trproject.org
osdem66' Alıntı:
Bizler herzaman her yerde oldugu gibi hiç bir kullanım kurallarını okumayız gerek görmeyiz bankalardan kredi cekeriz minik minik yazılı bir cok sayfadan ibaret sözleşmeyi imzalarız ama okumayız neye imza attıgımızı bilmeden, sigorta yaptırırz neleri kapsar kapsamaz okumayız zaman gecer bu kurallarda , sözleşmelerde yazan bir şey bizi olumsuz ekilediginde hemen birine sorarız niye böyle ya bu diye... halbuki forum kurllarını okusa hkara64 neden konu acamadıgını anlayacak:) 15 mesaj altı konu acamıyor...selametle

bence de:) ilacı alırız günde iki kere yutarız hiç acıpta kullanma kılavuzunu okumayız :)