Blog Bölümü İçerikleri Görünmüyor

erdalbey

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tavsiyeblogu.com
Merhaba.

Konuyu açmadan önce forumda araştırdım aynı sorunla ilgili konu açılmışmı diye. Ancak uzun araştırmalarıma rağmen böyle bir konuyla karşılaşmadım. Sorun şu;

Sitemizde blog modülü aktif. Sitenin sağ üst köşesinde Blog menüsüde mevcut. Blog menüsüne tıklayınca içerikler listeleniyor. Ancak içerik başlıklarına tıklayınca "aradığınız sayfa bulunamadı" hatası ile karşılaşıyoruz. Yani içeriği göstermiyor. Bu neden olur ve nasıl çözeriz?

Destek ve yardımlar için teşekkür ediyorum şimdiden.

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com
Net incelenebilmesi adına adres ve/veya ekran görüntüleri ile detaylandırır mısınız lütfen?

erdalbey

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tavsiyeblogu.com
Öncelikle dönüş için teşekkür ediyorum. Elbette. Ekran görüntüleri ile paylaşayım;

Blog menüsü üst headerde aktif;

proton1.jpg

Menüye tıklayınca blog yazıları listeleniyor. Ayrıca ana sayfa orta alanda slider şeklinde de mevcut;

proton2.jpg
Fakat blog başlıklarından herhangi birine tıkladığımız vakit aşağıdaki sayfa açılıyor;

proton3.jpg
Blog makaleleri admin panelde listeli olarak şöyle görünüyor;

proton4.jpg

Liste olarak admin panelde de site ön yüzünde de görünüyor. Ancak başlıklardan birine tıkladığımızda "aradığınız sayfa bulunamadı" uyarısı ile karşılaşıyoruz.

erdalbey

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tavsiyeblogu.com
Şunu keşfettim;

Mağaza ayarlarından SEO URL kullan Evet işaretlediğimde bu sorun yaşanıyor. Fakat diğer sayfalarda değil sadece blog alanında.

denizbayraktar

OpenCart-TR
"aradığınız sayfa bulunamadı" hatası arama motorlarının hiç sevmediği bir hatadır. Düzeltilmezse site zarar görebilir. Bir an önce umarım düzeltirsiniz.

Son düzenleme: