Badıllı tema üzerinde değişiklikler ile yeni tema

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Badıllı temayı hazırlayan arkadaşımızın ellerine sağlık
Bende bu tema üzerinden yola çıkarak üzerinde biraz değişiklikler yaptım
footer kısmı tamam gibi sadece görselde renk uyumsuzlukları ve resimlerde biraz problemler var

Bunlarıda tamamladıktan sonra hazırdır.
demo : www.egitimstore.com

Sizden ricam modül veya eklenti olarak neler eklemeliyim siteye yardımcı olabilirseniz sevinirim..

TECHNOLOG

OpenCart-TR
Web sitesi
www.edessaweb.com
Merhaba cisiksal. ilk başta söyleyeyim opencart-tr yazısını kaldırmadığınız için teşekkür ederim.

Badıllı temasını da yapan bendim. Tema genel itibari ile aynı. bi üst kısmı değiştirmişsiniz bi de arkaplanı. dediğim gibi genel itibari ile güzel olmuş. hayırlı ve bol kazançlar dilerim. modül ekleme konusunda da önerebileceğim freebox veya benim modülüm modüllerini kurun sağ ve sol bloklara görsellik katma adına olsun, müşterilerinizi bilgilendirme adına olsun bilgilendirme resimleri ekleyin.

hikko

OpenCart-TR
arama bölümünün yeri çok hoşuma gitti hepsiburadaya benzemiş arama bölümü

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
Biraz hepsiburadaya benzedi doğru :) sadece header ve footerda değişiklik yaptım sağ sol bloklara resim eklemeleri yapılacak.

Kısmetse 15 güne tüm eksikleri biter .

adsl77

OpenCart-TR
siten güzel olmuş eline sağlık en çokta müşteri hizmetleri ve ödeme seçenekleri hoşuma gitti mükemmel olmuş.

sitende ağırlıkla multimedia v.s olduğu için yazarlara gerek yok. ancak şu footerde nereye tıklasan çin balonu çıkıyor:) bu çin balanuyla ne alakan var mrk ettim eminim müşteriler v.s sitene geliyordur bence hoş bi olay değil !! birde şu slaytıda değiştir artık :D ceptel , ayakkabı v.s anlamsız siteyle alakalı bişeyler ekle...

bol kazançlar dilerim

cisiksal

OpenCart-TR
Web sitesi
www.egitimstore.com
adsl77' Alıntı:
siten güzel olmuş eline sağlık en çokta müşteri hizmetleri ve ödeme seçenekleri hoşuma gitti mükemmel olmuş.

sitende ağırlıkla multimedia v.s olduğu için yazarlara gerek yok. ancak şu footerde nereye tıklasan çin balonu çıkıyor:) bu çin balanuyla ne alakan var mrk ettim eminim müşteriler v.s sitene geliyordur bence hoş bi olay değil !! birde şu slaytıda değiştir artık :D ceptel , ayakkabı v.s anlamsız siteyle alakalı bişeyler ekle...

bol kazançlar dilerim

Site tam olarak bitmedi daha google bile çogu seyi indexlemedi onların hepsini kaldıracam dediğin gibi ilk olarak urunleri gireyım en son resim olayını düzenlicem.Yoksa görsellerin tamamı alakasız .Sağ sol bloklarada bannerlar gelecek ama ürün girme çok zorluyor çogu zaman sıkılıyorum zaten gırerken.kopyala yapıştır yapmak istemiyorum.

Çoğu yer ilk koydugun gibi duruyor haklısın.Çin balonu birisi için hazırlamıstım.Footerı hazırlarken linkleri onu bırakmısın söylediğin için sağol ben onu unutmuştum.