Anasayda ürün eklerken hata alıyorum

casper4747

OpenCart-TR
Arkadaşlar merhaba kolay gelsin kendi eticaret sistemimi düzgün bir şekilde kurup ayarlarınıda yaptım ürün eklerken anasayfada hata veriyor

Warning: imagecreatetruecolor() expects parameter 1 to be long, string given in /home/qacsahma/public_html/system/library/image.php onlin86
Warning: imagecolorallocate() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/qacsahma/public_html/system/library/image.php onlin94
Warning: imagefilledrectangle() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/qacsahma/public_html/system/library/image.php online97
Warning: imagecopyresampled() expects parameter 1 to be resource, null given in /home/qacsahma/public_html/system/library/image.php on line 99

yardımcı olursanız çok sevirim site adreside
http://sahmatyazilim.com/

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
Sorun resim yukledikten sonra resmi bicimlendiremediginden temanizin opencart surumunden emin olun. Dogru surum uzerine kurulum yapti iseniz magazalar bolumunde resimlerin boyutlarini tekrar kontrol edin bos bpyut birakmayin....

commonheader

OpenCart-TR
Temanızda baya hatalar var gözükmemesinin sebeblerinden biriside bu olmalı opencart sürümü nedir sorununuzu çözelim.
bostanbilisim@outlook.com mail atabilirsin.

casper4747

OpenCart-TR
tasarimcenter' Alıntı:
Sorun resim yukledikten sonra resmi bicimlendiremediginden temanizin opencart surumunden emin olun. Dogru surum uzerine kurulum yapti iseniz magazalar bolumunde resimlerin boyutlarini tekrar kontrol edin bos bpyut birakmayin....

kardeşim dediklerini kontrol ettim ama her hangi bir hata yok orda başka bi çözüm yolu varmı?

commonheader' Alıntı:
Temanızda baya hatalar var gözükmemesinin sebeblerinden biriside bu olmalı opencart sürümü nedir sorununuzu çözelim.
bostanbilisim@outlook.com mail atabilirsin.

sürüm 1.5.6.4 tema ile uyumlu sürüm.

casper4747

OpenCart-TR
tasarimcenter' Alıntı:
Temanizi wampserver uzerinde kurun sorun alacak misiniz birde bole kontrol saglayin...

Wamp üzerindede aynı hatayı alıyorum hocam . site bu http://sahmatyazilim.com/

tasarimcenter

OpenCart-TR
Web sitesi
www.tasarimcenter.com
ozaman kullandığınız tema ile ilgili bir sorununuz bulunmakta. eğer temanızı degistirme imkanınız varsa değiştirin.