alışveriş değilde tanıtım şirket sitesi olarak kullanma

emreyurtseven

OpenCart-TR
Selamlar, opencart scriptini online satış değilde firma tanıtım sitesi olarak kullanmak istiyorum .

Sepete ekle, hesabım , şifremi unuttum , header'daki para simgeleri kısacası alısverisle ilgili ne varsa yok etmek istiyorum .

şöylede bir imkan varsa o'da çok güzel olur "referanslar" kısmı yaratarak onun altında foto galeri nasıl açabilirim yardım edebilecek arkadaş var ise çok sevinirim bilen için 5 dk lık iş ama benim günlerimi alabilecek bir olay. Yapmaya çalıştım çalışmadığım değil ama sonuç olarak hüsrana uğradım . forumda benzer birkaç konuya göz attım ama kısmı cevaplar vardı hep . Sitede illaki opencartı bu şekilde kullanan ve eksiksiz olarak bunu yapan biri yada birileri vardır . Yardımlarınızı bekliyorum

saygılar dostlar

oxgurunal

OpenCart-TR
Neden opencart? bu biraz mercedes slk500 alıp odun taşımaya benziyor. Wordpress olarak kurup yapabilceğin tonla site bulursun.Ha sen ürün tantımı yapıcam satış olmıcak diyorsan joomla ve virtuemart eklentisi var.Opencart çok zorlama olacağı gibi sürdürülebilir olmaz.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Opencart Default Yapısı Yönetim Paneli Olarak - Joomla ve Wordpress Default Yapısından Çok Daha Basit Geliyor Müşteriye

Kurumsal Bir Sitede Olabilecek Tüm Gereksinimleri Opencart Modülleri İle Oluşturabilirsiniz.

-Arkadaşın İstekleri Doğrultusunda Belirli Kısımların Kapatılması Direk Olarak CMS yapısı Olduğundan İyi Bir Siteye Dönüşebiliyor.

Joomla ve Wordpress Bilgi Sahibi Olmayan Birisi Yönetim Panelinde Zorlanabilir. Fakat Opencart'ta Bilgi Sahibi Olmayan Biri Bile 1 Saat İçinde Çözebilir Paneli.

Arkadaşın Bu İşi Ticari Anlamda Yapmayı Düşündüğünü Sanıyorum . Başarılar.

oxgurunal' Alıntı:
Neden opencart? bu biraz mercedes slk500 alıp odun taşımaya benziyor. Wordpress olarak kurup yapabilceğin tonla site bulursun.Ha sen ürün tantımı yapıcam satış olmıcak diyorsan joomla ve virtuemart eklentisi var.Opencart çok zorlama olacağı gibi sürdürülebilir olmaz.

emreyurtseven

OpenCart-TR
Gökhan TAYLAN' Alıntı:
Opencart Default Yapısı Yönetim Paneli Olarak - Joomla ve Wordpress Default Yapısından Çok Daha Basit Geliyor Müşteriye

Kurumsal Bir Sitede Olabilecek Tüm Gereksinimleri Opencart Modülleri İle Oluşturabilirsiniz.

-Arkadaşın İstekleri Doğrultusunda Belirli Kısımların Kapatılması Direk Olarak CMS yapısı Olduğundan İyi Bir Siteye Dönüşebiliyor.

Joomla ve Wordpress Bilgi Sahibi Olmayan Birisi Yönetim Panelinde Zorlanabilir. Fakat Opencart'ta Bilgi Sahibi Olmayan Biri Bile 1 Saat İçinde Çözebilir Paneli.

Arkadaşın Bu İşi Ticari Anlamda Yapmayı Düşündüğünü Sanıyorum . Başarılar.

Sorduğum sorular ticaretini yapmak için değil kendi firmama ait siteyi yapmak içindi. Ticari amaç güderek sormadım . Opencart'ın extension sitesinde 15$'a boyle bir eklentinin olduğu yazıyor ama almadan denemeden bilemem . Kullanışlımı sorun çıkarırmı vs.vs. İnanın bu sorduklarımın opencart forum'a girenlerin %60 'ı düşünüyordur ve buna çözüm arıyordur .

GraFiker

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucretsiztemalar.com
eklenti adresini verebilirseniz eğer inceler size bir yorum yapabilirim. Normalde böyle durumlar için bütün yukarıdaki sepet v.s. kaldırma olayını kendim yapıyorum ve baya uğraştırıyor, eklenti benim de işime yarayabilir.

emreyurtseven

OpenCart-TR
GraFiker' Alıntı:
eklenti adresini verebilirseniz eğer inceler size bir yorum yapabilirim. Normalde böyle durumlar için bütün yukarıdaki sepet v.s. kaldırma olayını kendim yapıyorum ve baya uğraştırıyor, eklenti benim de işime yarayabilir.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=3090&path=8&filter_search=catalog%20mode&sort=e.name&order=ASC adres bu dostum

eğerki alırsan benımlede paylasabılırsen sevınırım

GraFiker

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucretsiztemalar.com
bence işe yaramaz kardeş, sadece sepet kalkmış ve admin paneli bilgisi de yok, bunun yerine ben bunları düzenledim eğer ihtiyacın devam ediyorsa mailden ulaşabilirsin : ajans312ivedik@hotmail.com

kymophobia

OpenCart-TR
Ben tüm bunları kendim yapıyorum. Kodları sadece biraz inceleyerek yapabilirsiniz ve emin olun 1 saatten fazla zamanınızı almaz.
Temel değişiklikler ve temada oynamalar ile o kadar bile sürmüyor.

Bir müşterim satış olmamasını istediği için araştırdım bende ama önerilen modül (opencart'ta satılan" sadece standart temada iş görüyor.
Bilginiz olsun.