3.0.2.0 Yapılandırma

atadincselim

OpenCart-TR
Merhaba Local kurulumun son aşamasında ;

Warning: mysqli::mysqli(): (HY000/2002): No connection could be made because the target machine actively refused it. in C:\wamp64\www\firmaeticaret\tam-surum\ana_dizine_yukleyin\system\library\db\mysqli.php on line 7Warning: DB\MySQLi::__construct(): Couldn't fetch mysqli in C:\wamp64\www\firmaeticaret\tam-surum\ana_dizine_yukleyin\system\library\db\mysqli.php on line 10Warning: DB\MySQLi::__construct(): Couldn't fetch mysqli in C:\wamp64\www\firmaeticaret\tam-surum\ana_dizine_yukleyin\system\library\db\mysqli.php on line 10Notice: Undefined variable: mysql in C:\wamp64\www\firmaeticaret\tam-surum\ana_dizine_yukleyin\install\controller\install\step_3.php on line 280Notice: Trying to get property of non-object in C:\wamp64\www\firmaeticaret\tam-surum\ana_dizine_yukleyin\install\controller\install\step_3.php on line 280

şeklinde bir hata alıyorum ve ilerleyemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

3306 nolu port'tan ötürü hata veriyormuş onu 3308 yaptım ve kurulum tamamlandı. Biraz tesadüfen de olsa şimdilik sorun çözüldü gibi..

Ekli dosyalar

• yapılandırma.jpg
    yapılandırma.jpg
    370.4 KB · Görüntüleme: 4