100 TL üzeri indirim..

CanK6

OpenCart-TR
Merhaba arkadaşlar belli bir miktar üzerinde alışveriş yapanlara indirim uygulamak istiyorum bunun için yerli veya yabancı bir modül mevcutmu forumda bulamadım ?

adsl77

OpenCart-TR
indirimi admin panel - satış - kuponlar bölümünden yapabilirsin. ancak müşterinin indirimden faydalanabilmesi için belirleyeceğiniz kodu kupona girmesi lazım. direk indirim yapmıyor.

CanK6

OpenCart-TR
Otomatik bir sistem lazım ?

Erkesoft

OpenCart-TR
100 tl ve üzeri alışverişler ücretsiz olsun istiyoruz. Lütfen yardım edin en azından yardımcı olamıyorsanız da modülü varmı satılan bilgimiz olsun ona göre bir yol izleyelim. çok acil lazım...

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Erkesoft' Alıntı:
100 tl ve üzeri alışverişler ücretsiz olsun istiyoruz. Lütfen yardım edin en azından yardımcı olamıyorsanız da modülü varmı satılan bilgimiz olsun ona göre bir yol izleyelim. çok acil lazım...

Merhaba Başlıgınız dikkatimi çekti 100 tl üzeri indirim yazmışsınız
fakat konuya girdiğimde 100 tl üzeri alışverişler ücretsiz olsun diyorsunuz :))

nasıl yani ??? 100 tl yazmanıza ne gerek var ozaman ücretsiz ödesin geçsin o ürünü fiyatına 100 tl yazmanızın mantıgı nedir ?? zaten ücretsiz olacak

kastettiğiniz şumu acaba 100 tl üzeri ürünlere kargo ücretsiz ?? bumudur tam olarak

yada 100 tl lik bir ürün için belirli alımlara indirimmi uygulamak amacınız ??

Belirli Miktar Alımlara 100 tl den indrim uygulamak istiyorsanız ürün düzenle kısmında indirim seçeneğinden uygulayabilirsiniz

net bilgi veriniz ? kimsenin dikkatini çekmemesi tuhaf.

Erkesoft

OpenCart-TR
100 tl üzeri ücretsiz olsun istiyorum. gökhan bey :=) bunu burada soranlar olmuş benim gibi fakat bir yanıt verilmedi. Opencart ekibine verdiği hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunarım. bunun cözümünü bulmak gerçekten beni ve benim gibi olan arkadaşları çok mutlu edecektir iyi günler.

hikko

OpenCart-TR
http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=1754&filter_search=discount&filter_license=1&page=2&sort=e.date_modified&order=DESC şuna bir baksana otomatik indirim yapıyormuş

Erkesoft

OpenCart-TR
Hikko ben 100 tl üzeri ücretsiz olsun istiyorum yanlış oldu başlık açarken.. :(

hikko

OpenCart-TR
bunda da yapabilirsin * Multiple rates based on subtotal or less (subtotal:discount, subtotal:discount, etc) sadece değerlerini yüzde 100 yapacan incele istersen bi modülü iyice incele sonra bana kızma aldık işe yaramadı diye :)

Erkesoft

OpenCart-TR
Hikko teşekkür ederim fakat indirim olayı değil ki benim dediğim kargo metodundan bahsediyorum. 100 tl üzeri alışveriş yapanlara kargo bedeli ücretsiz olmasını istiyorum. bu ürün indirimi ile alakalı birşey. neticede bu eklenti ürüne indirim yapıyor. ama kargo bedelini 100 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz hale getiremiyor. bunu yapabileceğim yöntem yada eklenti mevcut mu ?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Erkesoft' Alıntı:
Hikko teşekkür ederim fakat indirim olayı değil ki benim dediğim kargo metodundan bahsediyorum. 100 tl üzeri alışveriş yapanlara kargo bedeli ücretsiz olmasını istiyorum. bu ürün indirimi ile alakalı birşey. neticede bu eklenti ürüne indirim yapıyor. ama kargo bedelini 100 tl üzeri alışverişlerde ücretsiz hale getiremiyor. bunu yapabileceğim yöntem yada eklenti mevcut mu ?

catalog/model/shipping/flat.php açın

Kodu Bulun :
PHP:
if ($status) {

Hemen Üstüne Ekleyin :

PHP:
if ($this->cart->getSubtotal() > 100.00) {
    $status = false;
}

Yönetim Panelinden Sabit Kargo Fiyatını Belirtiniz ...
100 tl üzeri olan siparişlerinizde kargonuz ücretsiz olacaktır.
50 tl olan bir sipariş toplamına sabit kargo fiyatınızda eklenicektir. otomatik.

saygılarımla.

Erkesoft

OpenCart-TR
Tebrikler Gökhan bey kaç gündür bekliyordum. Sizin gibi bilgi paylaşımı olan kişilere opencart-tr nin ihtiyacı var. çok sağolun...

CLLYLMZ

OpenCart-TR

Kodu Bulun :
PHP:
if ($status) {

Hemen Üstüne Ekleyin :

PHP:
    $status = false;
}

50 tl olan bir sipariş toplamına sabit kargo fiyatınızda eklenicektir. otomatik.

saygılarımla.

Uyarı: Kargo metodu mevcut değil. Lütfen iletişim için bize ulaşın!

ilk verdigi uyari yukaridaki uyari Gokhan bey.

Ikinci uyari ise;

Uyarı: Kargo metodu gerekli!

Sorun nedir acaba? :/

CLLYLMZ

OpenCart-TR
Sürüm 1.5.x sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi Gökhan Hocam ?

Cevabınızı bekliyorum..

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Konuyu İncelerseniz Kargo Metodunu Aktif Edin Yazılmış , Ek Olarak Hangi Ürünü Tercih Ediyorsanız Ürün Ekleme Seçeneğinde Kargo Gerekli Seçeneğini Seçiniz. Bu Demek Oluyorki İlk Olarak Panelden Kargoyu Aktif Edeceğiz Daha Sonra Ürüne Kargo Gerekli Seçeneğini Evet Yapacagız. Sonrasında Uygulamada Hata Almazsınız iyi Çalışmalar.

CLLYLMZ' Alıntı:

Kodu Bulun :
PHP:
if ($status) {

Hemen Üstüne Ekleyin :

PHP:
    $status = false;
}

saygılarımla.

Uyarı: Kargo metodu mevcut değil. Lütfen iletişim için bize ulaşın!

ilk verdigi uyari yukaridaki uyari Gokhan bey.

Ikinci uyari ise;

Uyarı: Kargo metodu gerekli!

Sorun nedir acaba? :/

CLLYLMZ' Alıntı:
Sürüm 1.5.x sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi Gökhan Hocam ?

Cevabınızı bekliyorum..

CLLYLMZ

OpenCart-TR
sagolun gokhan bey, fakat hala bi degisiklik yok. Olacagi da yok gibi : / Ben en iyisi indirim kuponu uygulayayim.. Baska caresi yok gibi gozukuyor..

Tesekkurler..

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
:) aldığınız hatanın bu konuyla ilgisi nedir ?

aldıgınız hata kargo metodunuzun olmadıgı anlamında . kargo metodu oluşturunuz öncelikle.

CLLYLMZ' Alıntı:
sagolun gokhan bey, fakat hala bi degisiklik yok. Olacagi da yok gibi : / Ben en iyisi indirim kuponu uygulayayim.. Baska caresi yok gibi gozukuyor..

Tesekkurler..

CLLYLMZ

OpenCart-TR
Kargo metodlari aktif gozuktugu halde bu sorun cikiyor. Yani aktif olarak 100 TL ve uzeri indirim uygulamiyor. Kargoda takiliyor.. Kullandigim surumun 1.5.x olmasiyla ilgili olabilir mi?

kardem

OpenCart-TR
opencart 1.5.6.4 de sorunsuz çalıştırdım. eline sağlık cok işime yaradı