1.5.6

tncykdz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.mobilfuar.com
Merhaba;

1.5.6 için ana sayfada ürünlerin her yenilemede farklı gösterilmesini sağlayan ve tek sayfada ödeme yapılabilecek bir modül bakıyorum konu hakkında önerisi olan varmı..?

Free olursa daha iyi olur..

İyi çalışmalar..

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
RedWhite27' Alıntı:
:D hatta biride hayrına herşeyi ayarlayıp verse dimi.

Alaycı bir tavır yerine yardımcı olmayı deneyebilirsin. Yardımcı olamıyorsan da sırf yorum olsun diye mesaj yazmamalısın. Bu arada arkadaşın isteğine yardımcı olanlar çıkacaktır.

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
:D madem webmaster'sin alaycı yorumlara yorum yazacağına madurun derdine çareyi yazaydın kardeş yani oldumu şimdi bir webmaster gelmiş madurun çaresine derman olmamış benim yorumumla uğraşmış :cool:

:D birileri çıkıp yardımcı olacakmış, :p bi webmasterin bunu yazıp gitmeside ayrı bi komedi.

;) hep iyi niyetimden

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
www.gokhanbayraktar.com.tr
Çeşitli modüller mevcut fakat opencart konusunda ve yeterli html css bilginiz yoksa ve default tema dışında bir tema kullanıyorsanız bilen birilerine ücretli yaptırmanızı tavsiye ederim..Aksi taktirde çok sorunla karşılaşırsınız..Modüller ücretlidir ve www.opencart.com da arayarak bulabilirsiniz..ve

@RedWhite27 arkadaşıma biraz katılıyorum bu konuda..Bir çok kişi vermeden bişeyler alma peşinde hep.5 yıldır opencart kullanıyorum ve yüzlerce lira harcadım.sonucunda 5 yıldır kazanıyorum..Yani demek istediğim herşeyi bedava ya getirmeye çalışmayın, olmaz..uğraşın ama yapamıyorsanız inanın 50 100 lira verip 1 saatte sizin için yaptıklarında bu kadar uğraştığıma değmezmiş diyeceksiniz...ve son olarak işi bilen kişiler ile çalışın..Çünkü burda herkez opencart uzmanı olmuş =)

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
;) bak anlayan anlıyor işte. ben bu portala üye olduğumda ne usta üyeler vardı aylarca sadece yazılanları okudum ne haddimize dedik hem yeni üyeyiz hem OC bilgimiz sıfır bize düşen bilenleri takip etmek dedik. Şimdi bakıyorum adam sırf işini görmek için üye olmuş ki' bir iki saat içinde cevap yazan olmazsa da kükrüyorlar )) uyarmaya kalkmayın sakın valla biri çıkar 5 dk önce üye olmuş işi düşdükçe uğrayacak adam için 3 yılllık üyeye laf sokmaya çalışır :-/

:rolleyes: hep iyi niyetimden..!

KadiRKY

OpenCart-TR
Web sitesi
www.abdulkadirkaya.com
RedWhite27' Alıntı:
;) bak anlayan anlıyor işte. ben bu portala üye olduğumda ne usta üyeler vardı aylarca sadece yazılanları okudum ne haddimize dedik hem yeni üyeyiz hem OC bilgimiz sıfır bize düşen bilenleri takip etmek dedik. Şimdi bakıyorum adam sırf işini görmek için üye olmuş ki' bir iki saat içinde cevap yazan olmazsa da kükrüyorlar )) uyarmaya kalkmayın sakın valla biri çıkar 5 dk önce üye olmuş işi düşdükçe uğrayacak adam için 3 yılllık üyeye laf sokmaya çalışır :-/

Kusura bakma senin karakterinde bir insanla muhatap olarak büyük hata yaptım. Kayıt ve mesaj tarihlerimizi kıyaslarsan kim kime ne kadar yardımcı olmuş görebilirsin. Mesele bu değil tabi ama benim de işim gücüm var sonuçta kısa kısa yardım edebileceğim her konuya çözüm getirmeye çalışıyorum fakat vaktimi alacaksa hiç mesaj yazmıyorum. Bu mesajımdan sonrada ne yazdıklarını nede seni ciddiye almıyorum ve artık cevap verip seninle polemiğe falan da girmek istiyorum. Konuyu amacından saptırmak işte budur değil mi ?

O işi düşünce yazacak dediğin kişi bu forumu çalışır durumda tutuyor. Amaç ne Opencart hakkında destek vermek. Ücretli yada ücretsiz o kullanıcıların sorunu. Senin yaptığın ne foruma üye olan kullanıcılara beş paralık adam muamelesi yapmak. Burası opencart geliştirme platformu değil OPENCART DESTEK PLATFORMU'dur. İstersen 10 yıllık üye ol ne farkeder ki kafada ceviz taşıdıktan sonra ? Umarım alınmazsın iyi niyetli yazıyorum ;)

RedWhite27

OpenCart-TR
Web sitesi
www.leventkorkmaz.com
:rolleyes:

Aahh kıyaamm garibim nede oturmuş öyle içine yapma bebegim yanılıyorsun! senle hiç muhatap olan olmadiki.? Hayır yani illa diss yapmak istiyorsa egolarına Mic vereyim havaya gitmesin zerzenişlerin ;)

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
Birbirinize karşı kırıcı olmaya gerek yok arkadaşlar..Hepimiz, bende dahil ücretli veya ücretsiz destek veriyoruz..

Bunlar bir yana destek için konu açan kullanıcıların mesaj sayılarına bakınca ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız sanırım..Bir çoğu opencart ile yeni tanışmış ve forumda hiç bir arama dahi yapmadan lütfen yardım acil yardım diye bağıran kitle..ve cevap alamayınca atarlanan..Sanki biz 7/24 forum başında maaşlı çalışanlarız ve işimizi yapmıyormuşuz gibi :) Bu arada konuyu açan arkadaşa değil bu sözlerim..Konusu biraz konu dışı kaldı kusurumuza da bakmaz inş :) Neyse hayırlı geceler hepinize..

tncykdz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.mobilfuar.com
RedWhite27' Alıntı:

Sende var mı böyle bir modül paramıza sözümüzde geçer sıkıntı yok..
Ben çok yeniyim henüz ve öğreniyoruz daha..Bunda da sıkıntı yok..
Ben çok aradığım için böyle bir konu açtım..

Ücretli satılanların bir çoğunu araştırdığımda yorumlardan çalıştıramadıklarını okudum free istememdeki amaç budur..

Sen varsa böyle bir modül bana sat ben ayarlarım rahat ol..Ama yoksa bilmiyorsan susmasınıda bileceksin...

RedWhite27' Alıntı:

Sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama emin ol bilginin yaşı olmaz..Kaldı ki her yeni bilgide herkes acemidir biraz..3 yıllık üye olmak başka bişi "ADAM" olmak başka..Bukadar egonu yüksek tutarsan fazla yaşamazsın dikkat et bence..

casperkip' Alıntı:
Çeşitli modüller mevcut fakat opencart konusunda ve yeterli html css bilginiz yoksa ve default tema dışında bir tema kullanıyorsanız bilen birilerine ücretli yaptırmanızı tavsiye ederim..Aksi taktirde çok sorunla karşılaşırsınız..Modüller ücretlidir ve www.opencart.com da arayarak bulabilirsiniz..ve

@RedWhite27 arkadaşıma biraz katılıyorum bu konuda..Bir çok kişi vermeden bişeyler alma peşinde hep.5 yıldır opencart kullanıyorum ve yüzlerce lira harcadım.sonucunda 5 yıldır kazanıyorum..Yani demek istediğim herşeyi bedava ya getirmeye çalışmayın, olmaz..uğraşın ama yapamıyorsanız inanın 50 100 lira verip 1 saatte sizin için yaptıklarında bu kadar uğraştığıma değmezmiş diyeceksiniz...ve son olarak işi bilen kişiler ile çalışın..Çünkü burda herkez opencart uzmanı olmuş =)

Haklı olduğun noktalarda katılıyorum size..Ancak satın almak başka öğrenmek başka..Öğrendiğini ancak paylaşabilirsin bu konuda yeni olan biri olduğu kadarını paylaşabilir yoksa eğer amaç öğrenmektir satın almak işin en son noktası eğer amaç bir şeyler öğrenmekse o zaman bilgiyi bilenden alacaksın bildiğini paylaşma taraftarı olmayan kişiler zaten burada değiller diye düşünüyorum..

casperkip

OpenCart-TR
Web sitesi
Sayın @tncykdz ilk mesajımda yazdığım gibi yeterli bilginiz yoksa diye belirttim..çünkü istediğiniz modülü satın alsanız bile "ki free olanı olsaydı şimdiye kadar bir çok kez dağıtılırdı" farklı bir tema kullanıyorsanız ki default tema kullanan çok az kişi var, html ve css bilginiz yoksa sorunlar alırısınız demiştim..Sizde hak verin burada oturup kimse size bu eğitimi vermez..Kaldı ki tüm bu sorunları yoksayarsak yine de bu istediğiniz modül için ücret harcamanız gerekmekte..farkındayım konu dağıldı biraz ama biraz gerçekleri konuşmak gerek.Opencart ne kadar ücretsiz bir yazılım olsada, bu script i istediğiniz hale getirmek ücretlidir.Tüm arkadaşlar bunun bilincinde olmalı.Bu ciddi bir iştir ve idare eder işte yaptım oldu ile bitmemelidir.Bu işin dışarıda ki normal bir mağazadan farkı yoktur.Nasıl ki dışarıda ki bir mağazaya vitrin yada iç mekana harcamalar yapılıyor ise bu da böyledir.Kazanmak için mutlaka ve mutlaka harcama yapmak gerekir.Çok uzattım yine :) buyrun istediğiniz modül burada..İyi çalışmalar dilerim.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=3922

tncykdz

OpenCart-TR
Web sitesi
www.mobilfuar.com
casperkip' Alıntı:
Sayın @tncykdz ilk mesajımda yazdığım gibi yeterli bilginiz yoksa diye belirttim..çünkü istediğiniz modülü satın alsanız bile "ki free olanı olsaydı şimdiye kadar bir çok kez dağıtılırdı" farklı bir tema kullanıyorsanız ki default tema kullanan çok az kişi var, html ve css bilginiz yoksa sorunlar alırısınız demiştim..Sizde hak verin burada oturup kimse size bu eğitimi vermez..Kaldı ki tüm bu sorunları yoksayarsak yine de bu istediğiniz modül için ücret harcamanız gerekmekte..farkındayım konu dağıldı biraz ama biraz gerçekleri konuşmak gerek.Opencart ne kadar ücretsiz bir yazılım olsada, bu script i istediğiniz hale getirmek ücretlidir.Tüm arkadaşlar bunun bilincinde olmalı.Bu ciddi bir iştir ve idare eder işte yaptım oldu ile bitmemelidir.Bu işin dışarıda ki normal bir mağazadan farkı yoktur.Nasıl ki dışarıda ki bir mağazaya vitrin yada iç mekana harcamalar yapılıyor ise bu da böyledir.Kazanmak için mutlaka ve mutlaka harcama yapmak gerekir.Çok uzattım yine :) buyrun istediğiniz modül burada..İyi çalışmalar dilerim.

http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=3922

Teşekkür ederim sorun ücretli olması yada olmaması değil önemli olan öğrenmek beceremiyorsakta ödediğimizin karşılığını sorunsuz almaktır..

ayfune

OpenCart-TR
KadiRKY' Alıntı:
RedWhite27' Alıntı:

Alaycı bir tavır yerine yardımcı olmayı deneyebilirsin. Yardımcı olamıyorsan da sırf yorum olsun diye mesaj yazmamalısın. Bu arada arkadaşın isteğine yardımcı olanlar çıkacaktır.

KadiRKY arkadaşıma katılıyorum BURASI ALAY YERİ DEĞİL, BOŞ KONUŞMA YERİ DE DEĞİL, ZITLAŞIP BOŞ MESAJLAŞMA YERİ HİÇ DEĞİL. FORUM KİMSENİN MALI DEĞİL.

sakaryanotebook

OpenCart-TR
2 kelamda ben edeyim dedim arkadaşlar ; herkesin yazdıklarını tek tek okudum. Önce Kendimi Tanıtayım Bilgisayar donanım ustasıyım fakat css dream vs programlardan pek anlamam Opencart-tr ile Çok Eskideden biraz Ugrastım sonra işlerin yogunlugundan vs ilgilenemedim.son günlerde foruma tekrar ugradım bu arada arastıra araştıra www.lenovomarketim.com adresini kurdum su an halen yapmaya çalışıyorum siteyi olusturdugumda emeği geçen herkes için sitenin altındaki opencart tr isim hakkı deyim değiştirmedim çünkü bu forumda herkesin o isimm hakkında hakkı var dedim. sonra buradaki tartismayı okudum sonra ufak bir araştırma yaptım ve yardımını aldıgım konuların bir çogunun eski oldugunu fark ettim.
Şimdi ise Foruma baktıgımda herkez acemi ve yardım bekliyor sonra Şunu anladım forum eskiden yardımlaşma forumu imiş sonradan ögrenen herkez işi paraya dokmeye başlamış şahsen üzüldüm.