1.5.3.1 ve 1.5.2.1.versiyonu para birimi hatası

kadir34

OpenCart-TR
open cartı yeni kurdum en son versiyon olan 1.5.2.1 para birimi kısmında hata veriyor dolar euro ve tl arasında geçişler yapıldığında hepsinde bu hatayı veriyor

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oembilgi/public_html/catalog/language/turkish/common/footer.php:1) in /home/oembilgi/public_html/system/library/currency.php on line 45Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oembilgi/public_html/catalog/language/turkish/common/footer.php:1) in /home/oembilgi/public_html/system/engine/controller.php on line 28Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/oembilgi/public_html/catalog/language/turkish/common/footer.php:1) in /home/oembilgi/public_html/system/engine/controller.php on line 29

nasıl düzeltebilirim bilmiyorum birde dil seçeneği nasıl eklerim dolar euro ve tl ülkeleri için dil dosyası eklemek istiyorum bu konularda ban yardımcı olursanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler