[OC2][EKLENTI[VQMOD] Üye kayıt ekranında captcha

eaykoc

OpenCart-TR
Opencart 2.0.1.1'de üye kayıt ekranında captcha ile spam koruması özelliğini göremeyince vqmod ile ücretsiz bir eklenti geliştirdim. Eklentiyi kurduğunuzda yeni üye kayıt ekranının en altında capctha kelimesi ve bu kelimenin girileceği alan görüntüleniyor. Gösterilen capctha ile girilen değer ile aynı olmadığı müddetçe yeni üye kaydı yapılmıyor. http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=21113&filter_search=Show%20captcha%20on%20registration%20page&filter_license=0&filter_download_id=39 adresinde bu eklentiyi bulabilirsiniz.

Eklentinin çalışabilmesi için sisteminizde vqmod kurulu olması gerekiyor. (Test ettiğim vqmod sürümü 2.5.1). Eklenti kurulumu xml dosyanın \vqmod\xml klasörüne kopyalanmasından ibarettir ve başka dosyaları değiştirmez.

Eklentinin lisansı GPL, bu yüzden yapacağınız ek geliştirmeleri paylaşmanızı rica ederim.

akin_taskapili

OpenCart-TR
Merhaba,
Bende Opencart 2.0.1.1 kullanmaktayım vqmod'un 2.5.1. sürümünü yüklüyorum amcak bir türlü çalıştırmayı başaramadım. Gerekli yetkileri verdikten sonra kurulumu yaptığımda ONE OR MORE FILES COULD NOT BE WRITTEN hata mesajını alıyorum, yüklediğim hiç bir xml dosyası çalışmıyor sizce sebebi ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz menun olurum.
Teşekkürler.

eaykoc

OpenCart-TR
akin_taskapili' Alıntı:
Merhaba,
Bende Opencart 2.0.1.1 kullanmaktayım vqmod'un 2.5.1. sürümünü yüklüyorum amcak bir türlü çalıştırmayı başaramadım. Gerekli yetkileri verdikten sonra kurulumu yaptığımda ONE OR MORE FILES COULD NOT BE WRITTEN hata mesajını alıyorum, yüklediğim hiç bir xml dosyası çalışmıyor sizce sebebi ne olabilir? Yardımcı olabilirseniz menun olurum.
Teşekkürler.

Merhaba,

Bu konu başlığı altında sadece ilk mesajdaki eklentiye destek vereceğim. Lütfen yeni bir konu açınız.

İyi çalışmalar,

Eren