Google Analytics Kod Ekleme Hatası

Adonis

OpenCart-TR
Merhaba, opencart 1.5.6 sürümünü kullanıyorum.
Genel ayarlardan Google Analytics Kodunu ekledikten sonra kaydete bastığımda bu şekilde hata alıyorum lütfen yardımcı olun :(

Ekli dosyalar

• gg.png
    gg.png
    20.9 KB · Görüntüleme: 10

hakanustun

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencartmodul.com
Hosting firmanız güvenlik önlemi olarak veritabanına javascript kodların kaydedilmesini kapatmış olabilir mi? Çünkü aldığınız opencart hatası değil sunucu hatası.

Adonis

OpenCart-TR
Merhaba, öncelikle teşekkür ederim bir sorum daha olacak hosting firmasıyla görüştüm bana bu cevabı verdiler

Script tarafında fazla bilgimiz olmadığı için java içersindeki bu hatanın neden kaynaklandığını bilmiyorum.
Siz sunucu tarafında yada php tarafında şu yapılması gerekiyor derseniz ona göre kontrol edebiliriz.

bu konuda bilginiz varsa yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

hakanustun

OpenCart-TR
Web sitesi
www.opencartmodul.com
"Google analitic kodu ekliyorum, özel bir javascript değildir." diye yazın kendilerine. Bağlantı sıfırandı yerine hata mesajlarını açtırırsanız, sunucunun verdiği hatayı görebiliriz.

yusufozcelik

OpenCart-TR
Bazı sunucularda Gzip sıkıştırmasından kaynaklı olabiliyor Bunun için Opencart genel ayarlar bölümünden sıkıştırma oranı 0 olarak deneyin.

Adonis

OpenCart-TR
hakanustun' Alıntı:
"Google analitic kodu ekliyorum, özel bir javascript değildir." diye yazın kendilerine. Bağlantı sıfırandı yerine hata mesajlarını açtırırsanız, sunucunun verdiği hatayı görebiliriz.

firmaya söyledim umarım düzelir teşekkürler :)

yusufozcelik' Alıntı:
Bazı sunucularda Gzip sıkıştırmasından kaynaklı olabiliyor Bunun için Opencart genel ayarlar bölümünden sıkıştırma oranı 0 olarak deneyin.

sıkıştırma oranı 0'dı hata verirken artırıp denedim düzelmedi yine aynı