Opencart alışveriş siteme sıfırdan kurulum ve gerekli eklenti, [ücretli temam var] vs

nakolik

OpenCart-TR
Web sitesi
www.ucuzali.com
2 yıl önce aldığım alanadıma yine 2 yıl önce aldığım ve sürekli güncelleme sunan themeforstten aldığım ücretli tema ile kurulumu yapıp gerekli ayar seo ve eklentileri ince ayarlar ile yapabilecek ve gerektiğinde de sürekli ücretli olarak destek verecek bir arkadaş arıyorum. Öncelikle daha sitede satabileceğim bir ürün yok ve bir gelirim de tabiki yok ama zamanla iyi birşeler yapabileceğimi düşünüyorum. İlk olarak siteyi adam akıllı kurduktan sonra ilerde olacak güncellemeler içinde beni yarı yolda bırakmayacak bir arkadaş beninle iletişime geçerse minnettar kalırım. İlk seferde vereceğim ücret çok fazla olamayacak, ama ilerleyen zamanlarda birbirimizi memnun edebileceğimizin garantisini veririm. Team viewerla bilgisayarımdan bende göreceğim şekilde yapabilecek bir kişi benimle iletişime geçerse memnun olurum. Bende bir zamanlar bütün herşeyiyle yapıyordum bu işi ama aradan askerlik vs. derken 2 yıl geçti bu süre içinde birçok şeyi unuttum. Site adresimi pmden isteyin vereyim bir inceleyin sonra bana dönüş yaparsınız. İyi çalışmalar.