Tek tuşla bütün sitelere ürün dağıtımı

ismailbayhan

OpenCart-TR
Sayın yetkililer ve üyelikleri olan arkadaşlar örnek veriyorum benim 1 ana sitem 5 tanede alt sitem var bu ana siteye ürün eklediğimde alt ürün sitelerinede otomatik yada bir tuşla eklenmesini istiyorum bunu nasil yapabilirim

yusufozcelik

OpenCart-TR
bunu daha öncesinde yapmıştım. Ana sitenizden ürün eklendiğinde otomatik olarak 1000 lerce sitenize aynı anda eş zamanlı ürün aktarımı yapılabiliyor. Ürün resimleri ve ftp deki dosyalarınız senkronizasyon yaparak karşılaştırıyor olmayan resim ve dosyaları otomatik olarak diğer sitelerinize kopyalıyor.

ismailbayhan

OpenCart-TR
yusufozcelik' Alıntı:
bunu daha öncesinde yapmıştım. Ana sitenizden ürün eklendiğinde otomatik olarak 1000 lerce sitenize aynı anda eş zamanlı ürün aktarımı yapılabiliyor. Ürün resimleri ve ftp deki dosyalarınız senkronizasyon yaparak karşılaştırıyor olmayan resim ve dosyaları otomatik olarak diğer sitelerinize kopyalıyor.

Bunu nasil yapabilirim bana yardımcı olabilirmisiniz

yusufozcelik

OpenCart-TR
Bunun için çok uğraşmıştım. Bunu yapabilmek için öncelikle hızlı sunucu veya hostinginiz olması gerekiyor. Eklenti olarak sunuyorum. Tek başınıza yapabileceğiniz bir düzenleme değildir. Tarafımdan yapılabilir. Kapsamlı bir düzenlemedir. SEO ile uğraşanların çok işine yarayabilir.