1.5.6.4 Opencart Mail Sorunu

Aytosh

OpenCart-TR
Arkadaşlar bu sürümle açtığım sitede mailler sorunsuz bir şekilde çalışıyordu, mail olarak gmail'i kullanıyordum ve herhangi bir ayar yapmama gerek olmadan çalışıyordu.

Aniden iletişim kısmı da müşteri sipariş onayı da gelmemeye başladı. Sistemde herhangi bir hata görünmemesine rağmen bir türlü çalıştıramadım. Host firmasıyla iletişime geçtiğimde herhangi bir sorun olmadığını söylediler.

Sizce sorun neden kaynaklı olabilir? İki gündür bununla uğraşıyorum ve konunun uzmanı da olmadığımdan bir ilerleme kaydedemedim.

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Herhangibir hata vermiyormu sistemden yanlışlıkla email yollamayı kapamış olabilirmisiniz. Birde sunucunun kendi email sistemi ile deneyiniz.

Aytosh

OpenCart-TR
Your order has been successfully processed!

Please direct any questions you have to the store owner.

Thanks for shopping with us online!

Diyor tabii müşteri de herşey yolunda sanıyor. E-mail yollama nasıl kapatılıp açılıyor? Sistemle ilgili herhangi birşeye tıklamadım sadece ürün ekleme yaptım, o esnada mail çalışmamaya başladı.

info@....com olarak alınan maille de denedim o da çalışmadı.

Arkadaşlar sorun host ile ilgiliymiş sanırım. Tekrar iletişime geçtim, sizinle ilgili sorun var el atın dedim, sitemi farklı servera geçirip düzeltmişler.

Şu an herşey yolunda sorun Opencart ile ilgili değilmiş.