Garanti sanal pos düzenledim

okTay

OpenCart-TR
Ben birkaç değişikliklerle istediğim sanal posumu düzenledim, taksit tabı da çalışıyor. Sanal pos üyeliğim daha, aktiflenmediğinden deneme fırsatım olamadı. Sistem eksik çalışıyor, siparişi onayladığımda aynı sayfaya form verileri doğru ve dolu olmadan, hata vermesi gerekirken, hata vermeden test adresini geçiyor ve ve hatasız aynı sayfaya dönüyor, sepet boşalmıyor, en önemli eksik burada zaten. 16 haneli kart numarası girilmeden hata vermesi gerekli olmalı.
Geliştirici profesyonel arkadaşlarımız, destek verirlerse kolay ve karmaşık olmayan benim istediğim pos böle birşey..
Destekleriniz tüm eksiği olanlara forum adabına uygun bir fırsat verilebilir. Güncellendiğinde şahsen ben bağışta bulunarak katkımı suna bilirim. Saygılarımla.

Ekli dosyalar

• garanti_pos.rar
    107.4 KB · Görüntüleme: 11

okTay

OpenCart-TR
Evet uyumlu gayet güzel çalışıyor tabii eksikleri var, benim lisanlı temam default temadan farklı

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Şimdi tek istediğiniz 16 haneli kart numarasının girilmesi dimi kart kontrolüde yapalımmı ? Vaktim olunca oturum gerekli düzenlemeleri yapıp buraya eklemeye çalışacağım

okTay

OpenCart-TR
Hatırlatmak için benim temam theme302 olduğundan dosyalardaki $this->template = 'theme302/template theme302 yazan yerler kendi temanıza göre adlandırırsınız. Kolay gelsin