Opencart üzerinden fatura yazdırma

kahunatr

OpenCart-TR
opencart site üzerinden fatura yazdırma imkanı varmı ?veya bunu sağlıyabileceğim bir modül ücretli -ücretsiz ? opencart extension üzerinden baktım çok karışık modüller vardı anlıyamadım.

Bazı arkadaşlar pdf üzerinden yazdır diyeceklerdir oda işimi görür ama bu sefer o pdf tasarımı A5 faturama göre nasıl dizayn yapabilirim gibi bir soru soracağım.

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Faturayı kim yazdırcak sizmi müşterimi ? Ve Yazdırma işlemi için ebatlar ne olacak ? Bunlarda kesin sonuçlar çıkarırsanız yazdırma zaten mevcut istediğiniz düzeydede oluşturulabilir.

kahunatr

OpenCart-TR
a5 4 nüsha olarak hazırlattığım faturam var , lazer yazıcıdan yazdıracağım. opencart içinde bulunan pdf de tasarım yapmam lazımki açıp print ettiğimde lazer yazıcıdan yazdırabileyim. ama önce o pdf tasarımını benim faturama göre uydurmam lazım.

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Kullandığınız opencart sürümünü yazarmısınız bakim fazla uğraşılmayacaksa hemen hazırlar paylaşırım size.

Şuan denediğimde kullandığım makina win7 fatura yazdırma kısmına gelir iseniz o kısımda fatura çıkıcaktır ctrl+p yazdırma komutu ile işlem sırasında sol yanda seçenekler var oradan kenarboşluklarını seçiyoruz istediğimiz ebat boyutuna ayarlıyoruz ve çıktımızı alıyoruz sorunsuz çıkıyor test ettim onayladım. :)

kahunatr

OpenCart-TR
1.5.6.1 sürümüm

filmsever mevzu pdf i yazdırmak değil , mevzuyu anlatamadım galiba , opencart içinde gelen pdf de hazır bir tasarım var , benim faturam ile uyşmuyor o tasarım nasıl editlersem opencart pdf içindeki alanlar benim fatura içindeki alanlara oturur.

örnek olarak faturam : http://hizliresim.com/aqOMg7

filmseverr

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bumerbilgisayar.com
Tw varmı verirsen daha rahat olayı çözeriz istediğin zor birşey değil ama editleme yapmak lazım biraz zamanını alacaktır.

modelbise

OpenCart-TR
bu sorunu çözebildiyseniz banada yardımcı olabilirmisiniz?