Kupon Kodu Sorunu

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
http://www.market.mygrup.tk/index.php?route=checkout/confirm Sayfasına Gelince Kupon Kodu Girişi Bulunmuyor Checkout Ve Payment Klasörlerini Tekrar Yazdırdım Ama Olmuyor

Hatta Forumda İNDİRİM KUPONLARI Adında Konu vardı Okudum Orda Yazılanların tersini Yaptım Ama Genede Olmuyor Kafir Yarın Şehir Dışına Çıkacam Çıkmadan Bunu Yaparsak Sevinirim.....

[uyari]Büyük harfle konu açmayınız[/uyari]

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Checkout klasöründeki dosyaları tekrar yükleyin ve default temada aynı hata varmı pnu kontrol edin.. Ayrıca 1.4.8b sürümünü yüklediğnizden emin olun.. Kuponla ilgili sorunlar vardı sanırım 1.4.8 sürümünde..

DCaNN75

OpenCart-TR
Web sitesi
ekolojikmarket.org
Şöyle Bir Durum Var Kupon Kodu Modülü Kargo Sayfasında Çıkıyor :S Nasıl Birşey Anlamadım Ödeme Sayfasında Yok Sİtede 1 4 8 Kurulu Eminim..........

DCaNN75' Alıntı:
Şöyle Bir Durum Var Kupon Kodu Modülü Kargo Sayfasında Çıkıyor :S Nasıl Birşey Anlamadım Ödeme Sayfasında Yok Sİtede 1 4 8 Kurulu Eminim..........

Yanlış Yazmışım Düzenliyorum....

Şöyle Bir Durum Var Kupon Kodu Modülü Ödeme Bilgileri Sayfasında Çıkıyor :S Nasıl Birşey Anlamadım Alışveriş Onayı Sayfasında Yok Sİtede 1 4 8 Kurulu Eminim..........