paypal ödeme

djkoko

Optimal Сasual Dating Live Women
Web sitesi
meettomy.site
slm şöle bir sıktım var paypal ancak aladığım standartı kulanabiliyoruz oda iş görür ödeme safasını siteme göre ayrladım logosunu falan ama müşteri ödemeye gelince paypala yönleniyor ordada sıktı yok ama üye olmasını istiyor üye olmadan kart bilgisini girip ödeme yapamıyormu ayar varda benmi bulamadım.

jet737

OpenCart-TR
Paypal'a üye olmaktan bahsediyorsanız, hayır Paypal'ın üye olmadna ödeme diye bir yöntemi yok. Paypal için kişi üye olmak, geçerli bir email adresi girmek, ardından bir kredi kartını sisteme tanıtmak(-ki bunun için birde bankanın callcenter'ini arayıp o anda kartından çekilen 0.10krş ile 1 TL arasında rastgele bir meblağın kart ekstresinde görünen 4 basamaklı kodunu alması lazım) zorunda. Adres vs felan kısmına girmiyorum bile.

Özetle, paypal için , paypal'a üye olmak zorunda.

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
"Paypal Express" Kullanabilirsiniz.

Müşterinin ödeme adımlarının kolay sonuçlanmasından bahsediyorsunuz sanırım.

- Paypal ile "Kredi kartı kullanarak" ödeme yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz.

jet737' Alıntı:
Paypal'a üye olmaktan bahsediyorsanız, hayır Paypal'ın üye olmadna ödeme diye bir yöntemi yok. Paypal için kişi üye olmak, geçerli bir email adresi girmek, ardından bir kredi kartını sisteme tanıtmak(-ki bunun için birde bankanın callcenter'ini arayıp o anda kartından çekilen 0.10krş ile 1 TL arasında rastgele bir meblağın kart ekstresinde görünen 4 basamaklı kodunu alması lazım) zorunda. Adres vs felan kısmına girmiyorum bile.

djkoko

Web sitesi
meettomy.site
sıkıntı da burda işte herkes kulanamıyor başka cözüm yok
PayPal Website Payment Pro (UK)
PayPal Website Payment Pro
bunlarıda kulanamıyoruz galiba ila bankaya post alıcaz :(

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Paypal Payment Pro ile Paypal Express Birbirinden Farklıdır.

- Paypal Express - Multi (PayPal Express): AUD, CAD, CZK, DKK, EUR, HKD, HUF, ILS, JPY, MXN, NOK, NZD, PLN, GBP, SGD, SEK, CHF, USD, TWD, THB, BRL, MYR, TRY.

Paypal Advanced Aylık 5$ : https://www.paypal.com/webapps/mpp/compare-business-products - Modülleri Ücretli

Alternatif : İyzico , İpara ve Payu Kullanabilirsiniz.

djkoko' Alıntı:
sıkıntı da burda işte herkes kulanamıyor başka cözüm yok
PayPal Website Payment Pro (UK)
PayPal Website Payment Pro
bunlarıda kulanamıyoruz galiba ila bankaya post alıcaz :(

jet737

OpenCart-TR
Gökhan bey ben yanlış mı anlıyorum yazdıklarınızdan. Paypal PAYU benzeri bir site mi oldu herhangi bir üyelik gerektirmeden kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor?

Gökhan TAYLAN

OpenCart-TR
Yanlış anlıyorsunuz.

Paypal hesabı açmak için üye olmanız gerekir. Fakat sipariş vermek veya ürün almak için üye olmak gerekmez böyle bir zorunluluk yoktur.

Paypal ödeme metodları sizin beklentinizi en iyi karşılayacak modül "paypal express" tir.

Diğer size bahsettiklerim alternatif ödeme alt yapıları olan aracı kuruluşlardır.
"Payu, İyzico, İpara vb" google'da araştırın.

jet737' Alıntı:
Gökhan bey ben yanlış mı anlıyorum yazdıklarınızdan. Paypal PAYU benzeri bir site mi oldu herhangi bir üyelik gerektirmeden kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyor?

jet737

OpenCart-TR
Peki o zaman şöyle ayıralım;

Paypal kullanmak için alıcı veya satıcı farketmez, Paypal sistemine üye olmak gereklidir. Ancak alışveriş yapmak için alışveriş sitesine mecburi üyelik şartı en azından paypal tarafından aranmaz. Tamamen alışveriş sitesinin keyfiyeti ile ilgili.

Paypal Express'i bilmiyorum, farkı nedir hiçbir fikrim yok. (paypal ödemesi mi yoksa birtür paypal ödeme modülü mü )

Paypal ticari nitelik istemez. Buna karşın diğer alternatif olan Payu en az şahıs şirketi olmanızı ister. İyzico'yu geçenlerde inceledim lakin halen emekleme aşamasında. Aynı şekilde onlarda da ticari olma şartı var. İpara biraz daha farklı, güvenli ödeme sistem gibi çalışıyor. Ürün bedeli, ürün sahibince onaylanmadıkça havuzdan para size aktarılmıyor.

djkoko

Web sitesi
meettomy.site
jet737' Alıntı:
şimdi özür diliyerek ben acemiyim sitemi kurdum gerci bugün kücük bir sıkıntı cıktı sepete ekle btonu calışmıyor bilginiz varsa onada yardım istiyecem paypal ekspres i siteme kurunca benim paypal hesabım var ticri hesabımda var siteme biri girdi ister üye olsun isterse misafir olarak alşveriş yapınca paypalın safasına yöleniyor orda üye olmadan kredi kartını girip ödeme yapacak doğru aladım diye düşünüyorum ama nasıl kurucam bir yol gösterin cok pağlı değilse ücretlide olabilir. tşk.

webhost

OpenCart-TR
arkadaşlar merhaba PayPal Website Payments Standart kurdum siteme. Şuan test aşamasında web site. paypala üye olmadan alışveriş nasıl yaptıracağız müşteriye. yardımcı olursanız sevinirim. (kendim paypala ticari üyeyim)

hemanq

OpenCart-TR
Gökhan Bey merhabalar. Site içerisinde paypal API kullanarak müşterilerim paypala yönlenmeden kredi kartları ile ödeme yapabilir mi? İstediğim hiçbir şekilde ödeme yaparken paypal ı görmemesi. Faturada gözükmesi önemli değil.

Gökhan TAYLAN' Alıntı:
"Paypal Express" Kullanabilirsiniz.

Müşterinin ödeme adımlarının kolay sonuçlanmasından bahsediyorsunuz sanırım.

- Paypal ile "Kredi kartı kullanarak" ödeme yapmak için üye olmak zorunda değilsiniz.

jet737' Alıntı:

MuZiKCi

OpenCart-TR
eskiden ödeme sayfasında "PayPal hesabınız yokmu?-isteğe bağlı üyelik vardı.Yakın zamanda farkettim,Paypal hesabım yok,bir hesap oluşturmak istiyorum" olmuş,yani müşteriyi zorla üye yapıyor.