Kategori Bulut Modülü

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com
Wp sitelerinde görmeye alıştığımız kategori bulutu modulu..

Yapımcısının dediğine göre v1.4.6, v1.4.7, v1.4.8, v1.4.8b, v1.4.8, 1.4.8b sürümleri ile uyumludur.

1.4.9.1 de test edilmiştir..

Demo
http://toner.joomlam.com/

1.4.8 / 1.4.9 İNDİR..

1.4.6 /1.4.7 İNDİR..

Ekli dosyalar

• wpcumulus-storefront-module2.jpg
    wpcumulus-storefront-module2.jpg
    26.6 KB · Görüntüleme: 1,372
  • kategori bulutu 1.4.9.1.zip
    57.4 KB · Görüntüleme: 461
  • kategori bulutu 1.4.7.zip
    163 KB · Görüntüleme: 71

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com
RE: [MOD] Kategori bulutu 1.4.8..

yine ben :) kardeşim ftp ye attım modül görünüyor bilgileri giriyorum zaman miktar vs. açık yapıyor kaydet dediğimde admin ana sayfasına dönüyor.ama module baktığımda hala kapalı :/ gene neyi eksik yaptım acep :)

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

1.4.8 Konularını okuyun gerekli açıklamalar orada mevcut.

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

eka7a' Alıntı:
1.4.8 Konularını okuyun gerekli açıklamalar orada mevcut.
teşekürler eka7a şimdi fark ettim.hiçbir modülde değişiklik yapamıyorum.hangisini değiştirmrk istesem aynısını yaşıyorum :( bu hata nedir.hosttan olabilirmi ?

kusuruma bakma eka7a heyacan acemilik vs. benim hatammış adminden sunucu bölümünden ayar yapılması gerekiyormuş pardon ilgin alakan için teşekkür ederim.

bu modülü kurmaya çalıştığımda : Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/admin/language/turkish/module/wpcumulus.php:1) in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/system/engine/controller.php on line 27

bu hatayı aldım :(

hasan1

OpenCart-TR

sunucu bölümünden hanhi ayarı yapıyoruz acaba?

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

Sistem / Genel ayarlar / Sunucu bölümünde en alttaki Bu sayfalarda yanıltıcıyı yoksay listesinden ilgili modulu işaretleyip kayıt ederseniz sorun kalmaz..

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

bu sorun neden kaynaklanıyor acaba arkadaşlar

bu modülü kurmaya çalıştığımda : Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/admin/language/turkish/module/wpcumulus.php:1) in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/system/engine/controller.php on line 27

bu hatayı aldım Sad

admin

Administrator
Yönetici
Web sitesi
www.opencart-tr.com

admin/language/turkish/module/wpcumulus.php dosyasını notpad++ programı ile aç ve Biçim menüsünden Dönüştür (UTF-8 without BOM) seç. Kaydet ve tekrar yükle

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com

ben sorun almıyorum ama modulu kurdum aktıf etmek ıcın ıcıne gırıyorum degerlerı gırıyorum konum sol acık dıyorum yonetım panelı sayfasına gerı donuyo acmıyor :S

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

Kod:
Warning: fopen(catalog/view/theme/default/template/wpcumulus.xml) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 14Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 15Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 16Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 20Warning: fopen(catalog/view/theme/default/template/wpcumulus.xml) [function.fopen]: failed to open stream: Permission denied in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 32Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 33Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/hurmicom/domains/bitkihani.com/public_html/catalog/model/module/wpcumulus.php  on line 34

dediğini yaptım bu hatayı aldım.bişi eksikmi yaptım acaba

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

catalog/view/theme/default/template/wpcumulustags.xml dosyasının yazma izinlerini 777 yapman gerekli..

onurtez

OpenCart-TR
Web sitesi
oyunparam.com

onurtez' Alıntı:
ben sorun almıyorum ama modulu kurdum aktıf etmek ıcın ıcıne gırıyorum degerlerı gırıyorum konum sol acık dıyorum yonetım panelı sayfasına gerı donuyo acmıyor :S
++

öz_ak

OpenCart-TR
Web sitesi
www.bitkiselsağlık.com

dediğini yaptım miraç kardeşim hatayı vermedi anasayfadada çıktı ama bu seferde siteye eklemiş olduğum flash içerisinde çıktı.flashın olması gereken yer ise boş.bu arada modülde değişiklik yapmaya çalıştığımda arkadaşında dediği gibi admin girişe atıyor fakat değişiklik oluyor.sonuç olarak olmadı :(

mirac

OpenCart-TR
Web sitesi
www.notebook-cantasi.com

onurtez' Alıntı:
onurtez' Alıntı:
++

Sunucu bölümünden token yanıltıcıyı kapattığınız haldemi bu sorunu yapıyor..

öz_ak' Alıntı:
dediğini yaptım miraç kardeşim hatayı vermedi anasayfadada çıktı ama bu seferde siteye eklemiş olduğum flash içerisinde çıktı.flashın olması gereken yer ise boş.bu arada modülde değişiklik yapmaya çalıştığımda arkadaşında dediği gibi admin girişe atıyor fakat değişiklik oluyor.sonuç olarak olmadı :(

Hoşgeldiniz yazısının altındaki flashtan bahsediyorsan enteresan bir durum..:) Alakası yok modulun orayla..
Kullanıcı adı ve şifre oluşturup pm den atarmısın bende bi kontrol edeyim..

syl80

OpenCart-TR

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /vhosts/soylutas.com/http/admin/language/turkish/module/wpcumulus.php:1) in /vhosts/soylutas.com/http/system/engine/controller.php on line 27

bu hatanın sebebi ne olabilir?

imdat

OpenCart-TR
kategori bulutu değilde etiket bulutu uygun hale getirebilirmisiniz?

melek44

OpenCart-TR
hocam ben 1.9.1 kullanıyorum modülü kurdum ve sürüm yükseltmesi yaptım, yanıltıcıyı yoksayda yaptım fakat modül çalışmadı. zaten admin kısmında türkçe karakterlerde de sıkıntı var modül çalışması için acaba ne yapabilirim.