Yurtiçi,Mng,Sürat,Aras Kargo Takip ÜCRETSİZ !

barut38

OpenCart-TR
Merhaba

Bir çok yerde parası satılan bir modülü ücretsiz olarak paylaşıyorum

1.5.6 versiyonunda bizzat denedim sorun yok çalışıyor.

Sürat kargo , Aras Kargo , Mng Kargo , Yurtiçi kargonun takip modülüdür.
Modülü yüklemeden önce yedek almanızı tavsiye ederim.

Tek hatası modülün sürat kargo ve aras kargonun takip kodu admin bölümündeki sipariş geçmişinde gözükmüyor ama müşteriye gösteriyor onun için şu an zaman harcamadım sonra üzerinde çalışabilirim.

Bu modülü baştan oturup ben yazmadım onuda belirtiyim yurt içi kargo ve aras kargo takibini paylaşan Doğukan KOTAN çalışması üzerinde geliştirme yaptım.

iyi günler.

Ekli dosyalar

• kargo.jpg
    kargo.jpg
    33.4 KB · Görüntüleme: 885
  • kargo takip.rar
    67.7 KB · Görüntüleme: 1,431

armagan87

OpenCart-TR
merhaba sadece kargo firma isimlerini mi eklediniz yoksa tam bir düzenleme mi yaptınız
aşağıdaki linkteki dosyayı indirdim ama hata aldım 1.5.5.1 de
hatalar: fatura bastır da hata ve admin de ürünün kargo yok dersek sadece mng kargo gözükmesi siz bunları düzenlediniz mi acaba
http://forum.opencart-tr.com/thread-10662.html

-Teşekkür ederim Emre arkadaşımıza modülü gönderdi süper çalışıyor

emrebozok

OpenCart-TR
armagan87' Alıntı:
merhaba sadece kargo firma isimlerini mi eklediniz yoksa tam bir düzenleme mi yaptınız
aşağıdaki linkteki dosyayı indirdim ama hata aldım 1.5.5.1 de
hatalar: fatura bastır da hata ve admin de ürünün kargo yok dersek sadece mng kargo gözükmesi siz bunları düzenlediniz mi acaba
http://forum.opencart-tr.com/thread-10662.html

Bana ulaş dostum ücretsiz bir şekilde göndereceğim sana dosyaları,sorunsuz kusursuz çalışıyor ek olarak bugün modül haline getirdim,istediğin kargo şirketini ekleyip çıkarabiliyorsun

7 kargo yüklü şekilde geliyor sen admin istediğini ekleyip çıkarırsın,ister fedex i eklersin ister arası silersin sana kalmış

1.5.3.1-1.5.6.1 dahil ve arası versiyonlarda sıknıtısızdır başka versiyonlarda denemedim zaten.

Daha başka ihtiyacı olan varsa ulaşsın forumda paylaşmıcam,dosyayı yükleyen bir teşekkür etmeden çekip gidiyor.

İletişim adresi imza da var iyi akşamlar = )

barut38

OpenCart-TR
Dün 20 tl ye satışa çıkarıp insanlara para ile satıyorsunuz birisi yapıncada ben yaptım ücretsiz paylaşıyım iletişim adresim var diyip kendinizi nimetten sayıyorsunuz.

Dün Neden o kadar iyi niyetli değildin derler adama.

Fazla bir emek harcıyorsanız amenna ücretini tabi alın bişe dediğimiz yok.

emrebozok

OpenCart-TR
Sana inat zaten ücretsiz yaptım,ayrıca senin ki modül değil eklenti onu bile yanlıış yazmışın

Ayrıca daha eklentiyi doğru düzgün paylaşamıyorsun kalkmış dün benim konumu baltalıyosun,sen bana inat olsun diye dün bütün gün bu eklentiyi yapmaya çalıştın :D konuyu açtın iki dk sonra dosyaları kaldırdın hatalar var falan diye,hatalı zaten dosyalar 1.5.1.3 e göre ayarlı bir sürü hata veriyor ben bu hataları düzeltip ayrıca MODÜL haline getirip satışa sundum sana mı soracaktım ? ! Herkes istediği fiyata satar her ne yapıyorsa kimsenin konusuna abuk sabuk şeyler yazmayın.Hatta adam modül satın alır onu burda satışa çıkarır kimseyi bağlamaz bu ama sen kahraman olduğundan karşındakini emek hırsızı ilan edersin hemen ben yaparım dersin tabi para vermeye ne gerek var,e-ticaret siteniz de de ürünleri bedavaya satın bari

Ahanda ispat

eWpnGY.png

İnadına beleşe gönderiyorum 10 kişi mail attı dosyaları gönderdim belki içlerinden biri sensin ;)

barut38

OpenCart-TR
Bedava olan bişeyi para ile satmak şerefsizliktir.

Ben senin konunu baltalamadım yurtiçi ve mng var neden para talep ediyorsunuz dedim sende diğerleri yok dedin bnde koydum bi tane süratin ve arasın takip linkini bulup para talep ediyorsunuz sonrada emekten bahsediyorsunuz. bende sana o modülü para ile sattırmadım ya rahatladım.

Kahraman olacaktın dün neden bedava çıkartmadın 3-5 kişiden para alırım olayıydı.

Komik duruma düşme senden niye alıyım ben zaten kullanıyorum sitemde yazık :D

emrebozok

OpenCart-TR
olay sadece link koymakla olmuyo canım sen işi bilmediğini için sana link koyup satıyomuş gibi anlaman normal :D

haydi işine bak şimdi kahraman ; )

-edit : zaten yine eklentin hatalı bana ulaş düzeltirim :D

barut38

OpenCart-TR
hahaha noldu şimdi :D

Kahramanmış benim kahramanlık gibi bi derdim yok satış için o kadar video felan hazırlamışın ne oldu şimdi :D

başka kapıya artık hadi bakalım :p

emrebozok

OpenCart-TR
hepsiburada modüllerim var onları satıyorum zaten çocuk :D

barut38

OpenCart-TR
Hadi bakim onu sat sen bu kadar kapak sana yeter :D

gokdagg

OpenCart-TR
1.5.6 denedim bu hata çıkmaktadır. Fatura yazdır dediğimde bir çok hata çıkıyor.

Notice: Error: Unknown column 'oh.trackcode' in 'field list'
Error No: 1054
SELECT oh.date_added, os.name AS status, oh.trackcode, oh.carrier, oh.comment, oh.notify FROM testorder_history oh LEFT JOIN testorder_status os ON oh.order_status_id = os.order_status_id WHERE oh.order_id = '16' AND os.language_id = '2' ORDER BY oh.date_added in /home/banadage/public_html/system/database/mysql.php on line 50

blacberry

OpenCart-TR
evet ben de hata oldu barut38 in eklediği dosyada 15.5.1 kullanıcısıyım

emrebozok beye mail attım yardımcı oldu çatır çatır çalışıyor şimdi teşekkür ederim.

kuralsiz07

OpenCart-TR
emre hocam mail attım ama dönüş olmadı.
vazgeçtiniz galiba paylaşımdan?

darknow

OpenCart-TR
Web sitesi
efektifalisveris.com
http://forum.opencart-tr.com/thread-10662-post-50220.html#pid50220 konumu güncelledim buradan sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Yalnız VQMOD kurmanız gerekmektedir.

digimy

OpenCart-TR
Notice: Error: Unknown column 'oh.trackcode' in 'field list'
Error No: 1054
SELECT oh.date_added, os.name AS status, oh.trackcode, oh.carrier, oh.comment, oh.notify FROM oc_order_history oh LEFT JOIN oc_order_status os ON oh.order_status_id = os.order_status_id WHERE oh.order_id = '115' AND os.language_id = '2' ORDER BY oh.date_added in /home/public_html/system/database/mysql.php on line 50

sonra faturayı yazdır dediğim yerde daha çok hata var nasıl düzeltebilirim

digimy

OpenCart-TR
emre denen arkadaşa ulaştım ama para istedi malesef
yazıklar olsun diyorum burda bana ulaşana bedava vereceğim diyen kendini nimetten sayanlar para cı olmuş çıkmış

byturel

OpenCart-TR
Merhaba 1.5.6.4 de kurdum ama kargo metotlarında yahut modüller bölümünde gözükmüyor ? sizce ne yapma m gerekiyor. Bilen bir arkadaş var ise yardımcı olabilir mi ? :(

BARAKUDA

OpenCart-TR
azıcık kod bilgisi olan ahkam kesiyor forumculuğun amacı bedava paylaşmak ha öbürü nankörlük eder satar o ayrı konu ama onu satan da ..... dır amaç paylaşmak canlar burda ve birbirimizi kırmadan paylaşmak yoksa kalbi kırdıktan sonra yüz tane modül bedava versen kaç yazar ve birde şu ortasından dişlek resimli avatarı hiç sevmiyorum kötü komik bir avatar sevgi ve saygılarımlar (not : lütfen uslubunuzda konuşurken insanları aşağılamayın onlarla dalga geçmeyin bakın paypalı gönderdiler türkiyeden niye çünkü birkaç gariban dar gelirli ekmek yiyor diye illa millet çalsın çırpsın bunu istiyorlar
saygılarımla