payu ortak ödeme modülü harf sorunu

jet737

OpenCart-TR
Sitemde bir payU ortak ödeme modülü kullanıyorum. Ürün adında (açıklamasında değil,satırında) eğer Ö,Ç ve Ü harfleri varsa ortak ödeme sayfasına geçmeden sonuç sayfasına atıyor. Diğer İ,Ş ve Ğ harflerinde ise sorun yok.Üsürn sayfalarında harflerden kaynaklı bir sorun yok (fatura,sipariş vs gbi yerlerde ufak tefek var ama sorn yaratmıyor)
Kontrol etmek için opencart sitesinden ücretsiz modülü kurdum, orada hata vermedi. Kullandığım modülün bir yerinde tahminen bir encoding satırı sorunlu.(ücretsiz modül iyi hoş ama onunda başka eksikleri var).

Bunun için nereye bakmalıyım?hangi php dosyalarını incelemeliyim?

jet737

OpenCart-TR
Bu konuda bir fikri olan yok mu? alışverişi onayla dediğimizde kredi kartı modülü payu'nun sayfasına yönlendiriyor. Ama bu aşamada hangi klasör altındaki payu modül php dosyası bunu yapıyor? bu modülün ilgili PHP dosyası ne ise diğer satışlarda sorun yaratmadığına göre demekki bir şey var içinde bu 3 harfi tanımaması ve doğrudan sonuç sayfasına atması için.

PayU modülü ile ilgili payu.php şeklinde nerdeyse her klasörün altında bir dosya var. Admin kısmını geçtim admin paneldeki görünüm için. Catalog içindekilerden birisi bunu yapıyor.

Yok mu arkadaşlar bir fikri olan?